خدمات متفاوت پات؛ از دسترسی کامل نابینایان تا زبان‌های بین‌المللی

در کمپین اخیر شرکت ایران کیش برای سفر به جام جهانی، 50 نفر از کاربران پات، برای حضور در جام جهانی روسیه مشخص شدند و به گفته پیمان طبری، معاون فناوری اطلاعات ایران کیش، کمپین جدید پات در راه است و کاربران باید امتیازهایشان را نگه دارند.

عصر بانک؛در دنیای اپلیکیشن‌های پرداخت، پات به عنوان یکی از راهکارهای پرداخت شرکت کارت اعتباری ایران کیش، با نوآوری و البته نیازسنجی دقیق کاربران، همیشه سعی داشته خدماتی روی اپلیکیشن ارائه بدهد که اپلیکیشن‌های دیگر ارائه نداده‌اند. بنابراین، در طول چند ماه اخیر، ارائه سرویس‌های جدید و متفاوت از اپلیکیشن پات همیشه در خبرها به گوش‌مان خورده است.

در این اپلیکیشن که نسخه اندرویدی و IOS  آن در کافه بازار، مایکت و سایت شرکت ایران کیش موجود است، علاوه بر خدماتی که پیشتر نیز در پات قابل استفاده بود، یعنی خدماتی مثل کارت به کارت شتابی از مبدا 22 بانک، شارژ اینترنت و خط همراه، پرداخت قبوض خدماتی و تلفن همراه، استفاده از کیف پول الکترونیکی پِی پات، کمک به موسسات خیری مختلف در بخش نیکوکاری ، سرویس پات سلامت، پرداخت از طریق وارد کردن نام پایانه خرید مورد حمایت اپلیکیشن و دیگر خدمات قابل استفاده کاربران، خدمات جدید و متفاوتی نیز ارائه شده است.

اولین اپلیکیشن پرداخت موبایلی کاملا دسترس‌پذیر برای نابینایان

انجام امور بانکی و پرداخت همیشه دغدغه نابینایان بوده است، از جمله جدیدترین خدمات اپلیکیشن پات، می‌توان به نسخه قابل استفاده نابینایان اشاره کرد. در این نسخه که از نظرات مشاوره‌ای یک روشندل برای طراحی استفاده شده است، کاربر نابینا می‌تواند به کمک دستیار صوتی اپلیکیشن به تمامی قسمت‌های اپلیکیشن دسترسی کامل داشته باشد و از تمامی خدمات بهره‌مند شود.

بین المللی شدن اپلیکیشن با زبان‌های پرکاربرد

یکی دیگر از خدمات جدید پات، زبان‌های غیرفارسی اپلیکیشن است، که با توجه به مشکلات پرداخت و داد و ستد اتباع خارجی در ایران، مورد نیاز بسیاری از مسافرین و گردشگران خارجی است. در حال حاضر پات، بجز زبان فارسی، از زبان‌های انگلیسی، عربی، کوردی و آذری پشتیبانی می‌کند و کاربران از این طریق می‌توانند بدون مشکل زبان، از خدمات پرداخت استفاده کنند.

کمپین‌های پر از جایزه پات

تمام کسانی که پات را نصب کرده اند، با استفاده از این اپلیکیشن و کسب امتیاز از طریق آن می‌توانند در کمپین‌های پات شرکت کنند و از جوایز ارزنده آن بهرمند شوند. در همین راستا در کمپین اخیر شرکت ایران کیش برای سفر به جام جهانی، 50 نفر از کاربران پات، برای حضور در جام جهانی روسیه مشخص شدند و به گفته پیمان طبری، معاون فناوری اطلاعات ایران کیش، کمپین جدید پات در راه است و کاربران باید امتیازهایشان را نگه دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.