اهدای 15 میلیارد ریال جوایز توسط بانک آینده به برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»

جوایز برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، اهدا شد.

عصر بانک؛روز سه‌شنبه 18 اردیبهشت ماه سال 1397، طی مراسمی در سالن همایش ساختمان مرکزی و با حضور جمعی از مشتریان، اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران و روسای شعب؛ جوایز مشتریان برنده خوش شانس شامل: 1 (یک) آرزوی 3 (سه) میلیارد ریالی، 5 (پنج) آرزوی 200 (دویست) میلیون ریالی، 20 (بیست) آرزوی 50 (پنجاه) میلیون ریالی، 50 (پنجاه) آرزوی 10 (ده) میلیون ریالی، 300 (سیصد) آرزوی 5 (پنج) میلیون ریالی و 1600 (یکهزار و ششصد) جایزه 5 (پنج) میلیون ریالی اختصاصی شعب، به این عزیزان اهدا گردید.

 

شایان ذکر است؛ پیش از این مراسم قرعه‌کشی هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»، با حضور مدیران اداره کنترل داخلی و بازرسی و تعدادی از روسای شعب، در ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار شده و برندگان مشخص شدند.

آقای مجتبی افضلان از شعبه شوشتر، برنده جایزه بزرگ و نخست باشگاه مشتریان به مبلغ 3 (سه) میلیارد ریال، جایزه خود را دریافت نمود. سپس، جوایز سایر برندگان نیز، اهدا شد.

لازم به‌ذکر است؛ در این مراسم، آقای غدیر صابری خوشخو از شعبه بلوار هاشمیه مشهد، برنده جایزه ویژه باشگاه پذیرندگان، جایزه ویژه خود یک دستگاه خودروی رنو کپچر را دریافت کرد.

گفتنی است؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، طی بازه ‌زمانی 10 آبان‌ماه لغایت 22 بهمن‌ماه سال 1396 و به‌منظور گسترش فرهنگ بهره‌برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد ارزش‌ افزوده برای هموطنان گرامی، از سوی بانک آینده به‌ مرحله اجرا در آمد. بر اساس این طرح، کلیه مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک بوده و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام نمودند؛ بر اساس نوع حساب و با استفاده از درگاه‌های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری و نیز شرکت در 6 (شش) طرح تشویقی برگزار شده، اقدام به کسب امتیاز می‌کردند.

  مراسم قرعه کشی سومین جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک آینده برگزار شد

از جمله اقدامات انجام شده که این طرح را از طرح‌های گذشته متمایز میکرد؛ مشارکت مشتریان گرامی در نظرسنجی آرزوها بود. مشتریان گرامی آرزوی خود را طی نظرسنجی و از طریق سامانه‌های ارتباطی باشگاه مشتریان انتخاب کردند.

بانک آینده به پاس وفاداری مشتریان گرامی، برای نخستین بار در هفتمین دوره از باشگاه مشتریان، بیش از 2000 (دوهزار) جایزه به ارزش 15 (پانزده) میلیارد ریال اختصاص داد. همچنین در این طرح برای نخستین بار قرعه‌کشی مجزایی میان مشتریان شعب برگزار شد.

مشتریان عزیز؛ میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی: ba.efarda.ir مراجعه فرمایند.

به‌زودی جزئیات هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، به اطلاع عموم مردم عزیز خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.