استقبال بی نظیر مشتریان فرا منطقه ای شرکت جی اس اس از ارائه تکنولوژی ارزهای دیجیتال بر بستر بلاک چین

پس از دستیابی و پیاده سازی و ارائه تکنولوژی ارزهای دیجیتال برای اولین بار در خاورمیانه بر بستر بلاک چین و در پی رونمایی از جدیدترین سلوشن کیف پول ارزهای رمزنگاری شده و تلفیق کیف پول ارزهای دیجیتال با محصولات مجموعه شرکت های جی اس اس در نمایشگاه سیملس 2018 دبی که امکان ارایه آنلاین ارزهای دیجیتال بر بستر بلاک چین را برای اولین بار فراهم نمود، کنجکاو شدیم تا آخرین وضعیت و اهداف این محصول استراتژیک را مورد بررسی و پیگیری قرار دهیم.

عصر بانک؛به گفته علیرضا نوبخت عضو هیات مدیره شرکت اسوه ایران و معاون فروش شرکت جی اس اس ، فی الواقع شاید خود مدیران و کارشناسان مجموعه هم پیش بینی نمی کردند این محصول که ماحصل 10 ماه تلاش گروه های فوق حرفه ای در بخش های فنی و توسعه بازار شرکت گرایش تازه کیش بوده است با این شتاب و جدیت مورد استقبال بازارهای خارج از ایران قرار گیرد.

 

نوبخت اشاره کرد، در فاز اول این پروژه پس از تلاش 11 ماهه و با سرمایه گذاری سنگین که در 3 کشور حوزه خلیج فارس بر روی تولید و ارایه کیف پول ارزهای رمزنگاری شده cryptocurrency digital wallet راه اندازی و بهره برداری گردید، خرید و فروش آنلاین ارزهای رمزنگاری شده Bitcoin و Ethereum بشدت مورد توجه متقاضیان و فعالان این حوزه قرار گرفت. از همین رو به پیشنهاد مهندسین کسب و کار شرکت جی اس اس و موافقت شرکای خارجی، توسعه و تغییرات مورد نظر، با افزودن ارز دیجیتال به کیف پول ارزهای دیجیتال جی اس اس، فاز دوم این پروژه به پایان رسید که همزمان در ابتدای اردیبهشت ماه بر روی کلیه دستگاه های نصب شده، راه اندازی گردیده است.

 

عضو هیات مدیره شرکت اسوه ایران اشاره کرد، پروژه توسعه ارزهای رمزنگاری شده برای مشتریان خارجی این شرکت بسیار متنوع بوده و در 6 فاز  پیاده سازی و راه اندازی گردیده است.

به گفته نوبخت آگاهی، دانش به‌روز و همچنین اجرای به موقع تعهدات این پروژه استراتژیک، تحسین، قدردانی و اطمینان بیش از پیش شرکای خارجی را در بر داشت و پیشنهادات  جدیدی برای افزایش همکاری، از شرکت ها و بانک های خارجی واصل گردیده که ضمن بررسی لازم، اولویت بندی در دستور کار مجموعه قرار خواهد گرفت.

عضو هیات مدیره شرکت اسوه ایران ابراز امیدواری کرد چنانچه امکان ارائه و خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده تحت نظارت بانک مرکزی در داخل کشور نیز رسمیت پیدا کند، ارائه تکنولوژی ارزهای رمزنگاری شده بر بستر بلاک چین در زمانی بسیار کوتاه و تحت نظارت بانک مرکزی به فعالان و علاقمندان این حوزه با کیفیتی بین المللی قابل ارایه خواهد بود زیرا سرمایه گذاری سنگین و همچنین تجربه موفق فرا منطقه ای این شرکت در زمینه دانش فنی و ارایه تکنولوژی ارزهای رمزنگاری شده بر بستر بلاک چین ظرف 2 سال گذشته توسط کادر تخصصی داخلی در بازارهای خاور میانه اتفاقی بسیار ارزشمند، میمون و در خور حمایت میباشد.

 

موضوع مهم و قابل تامل دیگری که آقای نوبخت به آن اشاره نمود، عدم آگاهی کامل، به روز و آشنایی برخی از سخنرانان بانکداری الکترونیک با مفاهیم کیف پول ارزهای دیجیتال و Blockchain و تنوع ارزهای رمزنگاری شده می باشد که بدون ارائه مفهوم واقعی و درک دقیق، و تنها با سبک و سطح نمایی اصطلاحات تخصصی ذهنیت افراد و مشتاقان این نوع فعالیت را به مسیر اشتباه می کشاند.

 

عضو هیات مدیره شرکت اسوه ایران اعلام نمود در سال جاری به لحاظ رسالت گروه جی اس اس و وظیفه اخلاقی و ملی ، مجموعه سمینارها و اتاق های همفکری به منظور انتقال دانش و تجربه بین المللی ارزهای دیجیتال پس از کسب تاییدیه از بانک مرکزی توسط گروه شرکت های جی اس اس برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.