مهندس نوروزی مدیرعامل فن آوا کارت شد

مهندس علی نوروزی با حکم مدیرعامل گروه فن آوا به سمت مدیرعاملی شرکت فن آوا کارت منصوب شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت فن آوا کارت: مراسم معارفه مدیرعامل شرکت فن آوا کارت با حضور مهندس علی نوری مدیرعامل گروه فن آوا، مدیران ستادی گروه و مدیران شرکت فن آوا کارت برگزار شد و طی آن مهندس نوروزی به عنوان مدیرعامل شرکت فن آوا کارت معرفی شد.

 

در ابتدای این جلسه مهندس علی نوری مدیرعامل گروه فن آوا و مدیرعامل سابق شرکت فن آوا کارت با اشاره به روند توسعه طی  شده در زمان مدیریت خود در این شرکت گفت: با تلاش زیاد کارمندان، کارشناسان و مدیران فن آوا کارت توانستیم در خصوص توسعه کسب و کار شرکت گام های بلندی برداشته و با انتصاب آقای نوروزی امیدواریم روند رو به رشد فعلی شرکت شتاب بیشتری گرفته و شاهد موفقیت روز افزون شرکت فن آواکارت باشیم .

مهندس نوری در ادامه با بیان چگونگی روند انتخاب مدیرعامل جدید شرکت فن آوا کارت گفت: در این خصوص تلاش بسیاری شد تا فردی که برای هدایت این شرکت انتخاب می‌شود بتواند علاوه بر اینکه روند رو به رشد فعلی را حفظ کند شتاب بیشتری به پیشرفت شرکت بدهد که در نهایت به دلایل متعددی که وجود دارد به این جمع بندی رسیدیم که آقای مهندس نوروزی عهده دار این مسئولیت شوند.

مهندس نوری  با بیان  ویژگی‌های مثبت شخصیتی و مدیریتی مهندس نوروزی گفت: ایشان شناخت خوبی نسبت به گروه فن آوا دارند و هم از حوزه فعالیت این شرکت به خوبی آگاه هستند و از همه همکاران محترم خواهان تلاش مضاعف و همکاری با ایشان بمنظور تحقق چشم انداز فن آواکارت هستیم.

مدیرعامل گروه فن آوا با با بیان الویت های سال 97 رهنمودهای لازم برای ادامه مسیر پیشرفت شرکت فن آواکارت اشاره داشتند.

در ادامه این مراسم مهندس علی نوروزی مدیرعامل جدید شرکت فن آوا کارت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از مهندس نوری بدلیل اعتمادی که به ایشان داشتند  گفت: مواردی که به عنوان اولویت‌های سال 97 به آنها اشاره شد به این معناست که این رشدی که در سال‌های اخیر اتفاق افتاده هدایت شده و ادامه یابد و با سرعت بیشتری  به پیش برده شود.

مهندس نوروزی در ادامه افزود: نکاتی که مدیرعامل محترم گروه اشاره داشتند سرلوحه کار قرار خواهد گرفت و قطعا این شرایط ادامه خواهد یافت و علاوه مواردی که اشاره شد بر نظام‌مند کردن امور تمرکز بیشتری خواهیم داشت.

وی در پایان با اهمیت دانستن تبلیغات وبرند سازی در فن آوا کارت گفت: در این سال‌ها کارهای خوبی در این خصوص انجام شده است اما این ضرورت وجود دارد که موضوع برندسازی و هویت بخشیدن به فن آوا کارت بیشتر مورد توجه قرارگیرد.

شایان ذکر است مهندس نوروزی فارغ التحصیل رشته مهندسی الکترونیک در مقطع کارشناسی و مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. از سوابق اجرایی وی می‌توان به مدیرعاملی شرکت پیام هوشمند آریا در حوزه اپراتوری مجازی تلفن همراه، معاون اجرایی گروه فن آوا، مدیرعامل شرکت انستیتو ایزایران، معاون شرکت صا ایران در حوزه کیفیت و استانداردسازی، قائم مقام ریاست پژوهشکده الکترونیک و مخابرات شهید بهشتی  اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.