رونمایی از صندوق فروشگاه اندرویدی رهیاب رایان فردا در سیملس 2018

اولین روز از نمایشگاه دو روزه سیملس 2018 در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار شد.

عصر بانک؛به نقل از راه پرداخت، نمایشگاه امسال با حضور افراد و کسب‌وکارهای بسیار زیادی از صنعت پرداخت، بانکداری، فین‌تک و خرده‌فروشی در حال برگزاری است. در نمایشگاه سیملس 2018 دبی، بیش از 350 غرفه با محصولات و راهکارهای متنوع و جدید حضور دارد و شرکت رهیاب رایان فردا هم یکی از شرکت‌های ایرانی حاضر در سیملس امسال است.

 

رهیاب رایان فردا که ششمین حضور خودش در سیملس را در کنار پارتنر چینی‌اش به نام SZZT تجربه می‌کند، امسال با رونمایی از دستگاه کارت‌خوان اندرویدی به‌عنوان صندوق فروشگاهی اندرویدی در نمایشگاه حاضر شده است.

 

به گفته محمد پورسرپرست مدیر فروش و بازاریابی شرکت رهیاب رایان فردا، این پکیج محصول مشترک این شرکت با شرکت‌های فن‌آوا کارت و فناوری اطلاعات پارمیس است.

 

پورسرپرست درباره این دستگاه می‌گوید: «این دستگاه کارت‌خوان تمام لمسی اندرویدی قرار است که به‌عنوان صندوق فروشگاهی اندرویدی در فروشگاه‌ها و رستوران‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. ما اپلیکیشن‌های فروشگاهی را در این دستگاه نصب می‌کنیم. در نتیجه با همین دستگاه می‌توانیم پرداخت‌های دورن برنامه‌ای و پرینت‌ها را هم انجام دهیم و دیگر نیازی نیست که در یک فروشگاه صندوق فروشگاهی و بارکدخوان و پرینتر جدا وجود داشته باشد و همه این‌ها را ما می‌توانیم در قالب یک دستگاه ارائه دهیم.»

 

به گفته پورسرپرست این اپلیکیشن در حال حاضر هم آماده ارائه به یک سری فروشگاه‌ها و رستوران‌ها است. برای مثال فروشگاه‌هایی که در طول روز به نسبت تعداد تراکنش‌های کمتری دارند، به راحتی می‌توانند از این دستگاه, علاوه بر مقرون به صرفه بودنش، برای صرفه‌جویی در زمان و هم برای ارائه سرویس‌های بهتر و سریع‌تر به مشتری استفاده کنند.

 

مدیر فروش و بازاریابی شرکت رهیاب رایان فردا در ادامه توضیح می‌دهد: «دستگاه ما در همین نمایشگاه هم کاملا لایو است و پرداخت با آن هم به صورت نقدی و هم با استفاده از کارت‌های بانکی خواهد بود.»

 

شرکت رهیاب رایان فردا شش سال است که در کنار پارتنر چینی‌اش، شرکت SZZT در رویداد سیملس حضور دارد. این شرکت چینی از لحاظ فروش دستگاه‌های کارت‌خوان، رتبه پنجم در دنیا را دارد.

 

در این نمایشگاه از صندوق فروشگاهی اندرویدی SZZT نیز رونمایی شد که در روزهای آتی خبرهای بیشتری از این محصول خواهیم داشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.