در این باغ ایرانی تا می‌توانید سلفی بگیرید+تصاویر

بوستان باغ ایرانی که در محله ده ونک تهران قرار دارد از آن مناظری محسوب می‌شود که محال است کسی دوربین به همراه داشته باشد ولی در آنجا عکس نیاندازد.

عصر بانک؛ شاید برای کسانی که نوروز در تهران نبودند و این روزهای پایانی فروردین را در پایتخت سپری می‌کنند، باغ ایرانی محله ده ونک می‌تواند یکی از بهترین مناظر طبیعی تهران باشد. باغی با مساحتی حدود 3.4 هکتار که بر اساس الگوی باغ های ایرانی طراحی شده و در محدوده شهرداری منطقه 3 محله ونک واقع شده است .

 

در طراحی فضای سبز این بوستان، درختان موجود که قدمتی بیش از یکصد سال داشته اند حفظ شده و گونه های گیاهی دیگر از قبیل برگ نو، برگ بو، زرشک، شیرخشت، پیراکانتا انواع رز و نسترن وبوته های فصلی و دایمی به آن اضافه شده است.

 

باغ ایرانی دارای دو ورودی اصلی  زیبا در ضلع شرقی و غربی و دو ورودی در ضلع جنوبی و جنوب غربی است. این باغ، بخش های مختلفی دارد که از آن جمله می توان به زمین بازی کودکان و وسایل تندرستی اشاره کرد. زمین ورزش که برای فعالیت های ورزشی خانواده ها در نظر گرفته شده است، در نزدیکی ورودی غربی دیده می شد.

 

آلاچیق های متعدد و سکوهای نشستن که در جای جای باغ ایرانی تعبیه شده ، این مکان را پاتوق خانواده ها کرده است.

 

این باغ ایرانی یکی از بهترین سوژه‌ها برای عکاسی و سلفی گرفتن است که به سلفی بگیرا توصیه می‌شود که این فرصت را در اوایل بهار از دست ندهند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.