هلدینگ بهسازان فردا به عنوان شرکت پیشرو معرفی شد

روز یکشنبه 29 بهمن ماه 1396 در مراسمی که با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت و معدن و تجارت و جمع کثیری از فعالان صنعت، تولید، خدمات و تجارت در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد، در بیستمین رتبه‌بندی 100 شرکت برتر ایران، گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا به عنوان یکی از 10 شرکت پیشرو ایران معرفی شد و همزمان رتبه 70 برترین شرکت ایران را از آن خود کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌؛  پس از بررسی‌های رتبه‌بندی IMI-100 که هر ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی در خصوص شرکت‌های برتر کشور انجام می‌شود، هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ توانست از نظر میزان فروش/ درآمد رتبه70 در میان یکصد شرکت برتر کشور را کسب کند.

 

همچنین براساس نتایج رتبه‌بندی بیستمین دوره همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بین 500 شرکت بزرگ کشور، رتبه دوم گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته را از آن خود کرد.

در این ارزیابی شرکت‌های برتر بر اساس شاخص‌هایی همچون"بالاترین رتبه فروش"، "بالاترین ارزش افزوده"، "بیشترین دارایی"، "بالاترین اشتغال‌زایی"، "بیشترین سودآوری"، "بالاترین ارزش بازار" معرفی شدند که در بخش رتبه‌بندی 100 شرکت برتر "از نظر میزان فروش/ درآمد " هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با 15 پله ارتقا نسبت به سال گذشته، رتبه 70 یکصد شرکت برتر کشور را کسب کند.

همچنین شرکت‌‌ به پرداخت ملت وابسته به هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با 38 رتبه ارتقا رتبه 163 برترین شرکت ایران را در لیست 100 شرکت برتر دوم ایران را از آن خود کرد و درگروه یارانه و فعالیت‌های وابسته نیز رتبه هشتم این گروه را از آن خود کرد.

گفتنی است، همچنین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی وابسته به هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نیز درگروه یارانه و فعالیت‌های وابسته رتبه 23 را در این ارزیابی از آن خود کرد.

بستمین دوره رتبه‌بندی یکصد شرکت برتر ایران (IMI-100) امروز (یک شنبه) در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد و نام یکصد شرکت برتر ایران اعلام و از مدیران شرکت‌های برگزیده تجلیل شد.

  حمایت گروه بهسازان فردا از رویداد چالش برنامه‌نویسی

تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست صد شرکت برتر ایران طی چهارسال اخیر، معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های پیشرو محسوب می‌شود. پس از انتخاب شرکت‌های پیشرو براساس این معیار، شرکت‌ها همچنین براساس سه معیار وجود اطلاعات شرکت در رتبه‌بندی IMI-100 برای حداقل 3 سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت پالایش، و در نهایت به همگان معرفی شدند.

گفتنی است، سازمان مدیریت صنعتی ایران، به عنوان تنها متولی رسمی و معتبر ارزیابی صنایع کشور از سال 1377 اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران کرده است و بیستمین‌ رتبه‌بندی صورت گرفته بر اساس عملکرد سال مالی 1395 شرکت‌ها بوده است.

سازمان مدیریت صنعتی هدف از رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارایـــه می‌دهد و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.