رونمایی از دستگاه‌های Mini VTM توسن‌تکنو، این همه‌فن‌حریف دوست‌داشتنی!

دستگاه‌های VTM Mini جدیدترین محصول نوآورانه‌ی شرکت توسن‌تکنو است که به منظور تکمیل سبد محصولات این شرکت در زمینه‌ی ارائه‌ی راهکارهای جامع و یکپارچه بانکداری دیجیتال عرضه شده است.

عصر بانک؛ Mini VTM یک دستگاه بسیار کم‌حجم با قابلیت‌های بی‌شمار است که در راستای ایجاد کانال‌های همه‌کاره یا Omni Channel برای بانک و مشتریان آن توسط توسن‌تکنو به بازار معرفی شده است.

این دستگاه‌ها در مقایسه با دستگاه‌های خودبانک یا VTMها به لحاظ خدمات قابل ارائه دارای نقاط اشتراک بسیاری هستند. یکی از مهمترین قابلیت‌های این دستگاه‌های کم‌حجم که پیش از این در VTMها نیز به عنوان یکی از کلیدی‌ترین قابلیت‌ها ارائه شده بود، امکان استفاده از دوربین و گوشی برای انجام یک مکالمه‌ی ویدئویی با کارشناسان مستقر در مرکز تماس بانک است که از این طریق امکان ارائه‌ی مشاوره و راهنمایی به مشتریان بانکی برای کارشناسان مرکز تماس بانک وجود خواهد داشت. این دستگاه‌ها با حجم بسیار کم خود قابلیت‌های بی‌نظیری را به مشتریان خدمات بانکی ارائه می‌دهند. بخشی از حجم کم این دستگاه‌ها مربوط به حذف مخزن اسکناس‌گذاری است که از این نظر می‌توان آن‌ها را مشابه پایانه‌های غیرنقدی یا Cashless دانست.

از جمله خدماتی که در این دستگاه‌ها قابل ارائه است می‌توان به احراز هویت، مشاوره و راهنمایی به مشتریان از طریق مکالمه‌ی ویدئویی، پرداخت اقساط تسهیلات، اعلام مانده حساب، درخواست رمز اینترنت بانک و تلفن بانک، انتقال وجه داخلی (از سپرده)، انتقال وجه بین بانکی (ساتنا و پایا)، امکان ثبت کلیه‌ی درخواست‌های مشتری جهت ارائه به بانک، اخذ صورتحساب سپرده، دریافت اثر انگشت از مشتری منوط به راه‌اندازی زیرساخت‌های مورد نیاز در بانک، اخذ صورتحساب کارت و … اشاره نمود.

با توجه به کم‌حجم بودن این دستگاه‌ها به نظر می‌رسد استقبال بانک‌ها و مشتریان آن‌ها از این محصول نوآورانه چشمگیر باشد. ورود Mini VTM‌ها به چرخه‌ی دستگاه‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات بانکی به مشتریان همراه با فرهنگ‌سازی استفاده از آن برای مردم، تجربه‌ی استفاده از کانال‌های همه‌کاره یا Omni Channel را برای دریافت‌کنندگان خدمات بانکی ممکن خواهد ساخت.

TOSAN_Techno@

http://fa.tosantechno.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.