بیت کوین در لیست مشهورترین‌های شبکه‌های اجتماعی در سال 2017

بیت کوین با 46.7 میلیون منشن در پلتفرمهای متعدد شبکه‌های اجتماعی در جایگاه بالایی قرار دارد.

به گزارش واحد تحقیق و ترجمه عصر بانک؛ طبق گزارشی منتشر شده، آمریکن اکسپرس محبوب‌ترین سرویس مالی در شبکه‌های اجتماعی در سال 2017 شناخته شد و به دنبال آن پی‌پال، Vanguard  و بیت کوین قرار دارند.

سایت NetBase، تعداد 55 برند را در صنعت‌های بانکداری، کارت‌های اعتباری، بانکداری سرمایه‌گذاری، خدمات پرداخت، بیمه، وام دهندگان آنلاین و رمز پایه بررسی کرد.

برای فهمیدن اینکه کدام برند حداقل در شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه مشتریان است ، این شرکت حجم پست‌ها، منشن‌ها، ابراز علاقه به برند و کامنت‌های تمجید از برند را مورد بررسی قرار داد.

 

این پرسشنامه از طرف این شرکت تحلیلی هفته پیش منتشر شد و مشخص شد که بیت کوین در 40 درصد از کل مباحث ارسالی از سوی کاربران در شبکه‌های اجتماعی یادآوری شده بود.

 

شاید محبوب‌ترین نه، ولی برندی که بیشترین اسم از آن برده شده، بیت کوین بود. بیت کوین با 46.7 میلیون منشن در پلتفرمهای متعدد شبکه‌های اجتماعی در جایگاه بالایی قرار دارد.

 

طبق این گزارش، کلمه‌ای که با این واژه بیشتر همراه شده بود کلمه «ریسک» بود، که با توجه به نوسان شدید آن و افزایش قیمت ناگهانی از 10 هزار دلار به نزدیک به 17 هزار دلار و سپس نزول مجدد آن به 10 هزار دلار منطقی به نظر می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.