فراخوان شاپرک از کارشناسان برای مشارکت در تنظیم مقررات

شرکت شاپرک همزمان با هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با فراخوان بزرگی از تمامی کارشناسان و علاقمندان دعوت کرد تا در تنظیم مقررات برخی حوزه‌های پرداخت الکترونیک مشارکت کنند.

عصر بانک؛این شرکت در راستای اجرای سیاست حمایت از استارتاپ‌های حوزه فناوری‌های مالی(فین‌تک) و به منظور برقراری ارتباط موثر با نوآوران عرصه مالی کشور، اقدام به فراخوان مشارکت در تنظیم مقررات کرده‌است.

در این راستا از تمامی صاحب نظران، فعالان و علاقه‌مندان به شرکت‌ در این فراخوان دعوت می‌شود تا پیشنهادها و طرح‌های خود را درخصوص چارچوب، رویکرد و مقررات مورد نیاز نظام پولی و مالی در توسعه شبکه پرداخت و با اتکا به  فناوری های جدید  ارائه کنند.

فراخوان شاپرک شامل 5 محور پرداخت‌های درون برنامه‌ای ابزارها همراه هوشمند (موبایل) و ابزارهای پوشیدنی (NFC)، پذیرش کارت‌های بین‌المللی در شبکه پرداخت الکترونیک کشور، انطباق با الزامات رگولاتوری و ضابطه‌یار (RegTech)، پرداخت‌های ریزمقدار برون‌خط (Micro Payment) ، کاربردهای فناوری زنجیره بلوک و پذیرش رمز ارزها در شبکه پرداخت  است.

علاقمندان می‌توانند جزئیات بیشتر در مورد نحوه ارائه پیشنهادها و مدل‌ها خود را در تارنمای شرکت شاپرک به  https://shaparak.ir/content?id=863 مشاهده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.