حضور شرکت تامین خدمات سیستم های کاربردی کاسپین در هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در تاریخ‌های دوم و سوم بهمن ماه 96 در برج میلاد تهران برگزار می شود.

عصر بانک؛  این نمایشگاه تخصصـی جهت معرفی دستاوردهای سازمان های ارائه‌کننـده خدمات بانکی کشـور در حوزه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است در این رویداد مهم شرکت کاسپین ضمن حضور در غرفه بانک پارسیان در بخش ارائه مقالات تخصصی و علمی از بین صد مقاله ارائه شده و 16 مقاله برتر و قابل ارائه  پذیرفته گردید که گروه معماری نرم افزار شرکت با ارائه دو مقاله  در حوزه کشف تقلب و هوشمندی در بین منتخبین برتر معرفی شده اند.

 

شایان ذکر است در حوزه کشف تقلب مقاله با عنوان "ارائه مدل ترکیبی مبتنی بر خوشه بندی و قواعد انجمنی برای شناسائی رفتارهای متقلبانه در تراکنش های بانکی" توسط آقایان مصطفی جاویده ،عبداله عشقی، حامد میرشک، محمدعلی نادری تنظیم و ارائه گردیده ، هم چنین درحوزه هوشمندی با عنوان عوامل موثر بر "پذیرش تجزیه و تحلیل کلان داده در صنعت بانکداری" توسط خانم اردستانی ارائه گردید و این مقالات به عنوان مقالات برگزیده و قابل ارائه به صورت شفاهی در همایش فوق ارائه خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.