سومین حضور شرکت پویا با حمایت الماس از هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

این شرکت برای سومین سال متوالی و با ارایه محصولات خود در حوزه های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک ونظام های پرداخت حضور پر رنگی دارد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت پویا، این شرکت برای سومین سال متوالی و با ارایه محصولات خود در حوزه های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری  همسو با شعار امسال همایش یعنی نوآوری، بازیگران جدید و کارایی در کسب و کار مالی با تمرکز ویژه بر روی سامانه های مالی بانک ها در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک ونظام های پرداخت حضور پر رنگی دارد.

پویا در غرفه خود توانایی های جدید محصولاتش در حوزه نرم افزار شامل: سامانه جامع مالی ، سامانه جامع ارزی، سامانه جامع پرداخت با کارت، سامانه کارت های اعتباری و در حوزه ی سخت افزار نیز دستگاه صراف پویا، درگاه VTM و درگاه ارایه کارت از مجموعه خودبانک جامع پویا را به نمایش خواهد گذاشت.

 

همچنین برگزاری کارگاه علمی با عنوان «چگونه IFRS سیستم‌های اطلاعاتی و متخصصین IT بانک‌ها را به چالش می‌کشد» با گروه مخاطبین مدیران و کارشناسان حوزه مالی بانک ها و دو کارگاه ارایه محصول با عناوین «معرفی سامانه ی قیمت گذاری انتقال وجوه» درحوزه ی مالی و کارگاه «مدیریت کلیدهای رمزنگاری در سامانه های بانکی – حفره ها و چالش های امنیتی» در حوزه امنیت در روزهای دوم و سوم بهمن ماه را در برنامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.