به پیام‌رسان «بله»، بله بگویید

هر چه زمان جلوتر می‌رود، لزوم استفاده همگانی و فراگیرشدن استفاده از پیام‌رسان‌های بومی، بیشتر حس می‌شود.

عصر بانک؛بنابر اعلام بانک ملی ایران، پیام‌رسان‌های خارجی شاید در ابتدا جذاب به نظر برسند، اما سوء‌استفاده آنها از اطلاعات کاربران کم و بیش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 

در شرایطی که کشور با چالش‌های فضای مجازی دست و پنجه نرم می‌کند، طبیعی است که استفاده از یک پیام‌رسان امن داخلی می‌تواند بسیار مورد استقبال قرار بگیرد و نگرانی‌های رایج در این حوزه را از بین ببرد.

 

اما با وجود چندین پیام‌رسان‌های داخلی، کدام یک می‌تواند بیش از همه نیازهای مخاطبان را برآورده کند؟

 

واقعیت این است که کارکرد همه پیام‌رسان‌ها تقریبا یکسان است و حداکثر تفاوت می‌تواند در شکل ظاهری یا عملکردهای موردی آنها باشد، اما پیام‌رسان «بله» یک قابلیت منحصربه‌فرد دارد.

 

این پیام‌رسان علاوه بر ارائه همه خدمات معمول از جمله گپ، ایجاد کانال و گروه، استفاده از استیکر و بازو (بات)، امکان ارائه خدمات بانکی را نیز دارد.

 

پرداخت قبض موبایل، خرید شارژ، عملیات کارت‌به‌کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو و پرداخت عوارض خروج، از جمله خدمات بانکی است که اکنون روی پیام‌رسان «بله» ارائه می‌شود.

 

«بله» یک پیام‌رسان بومی است که با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته و هم‌اکنون علاوه بر دو بستر اندروید و آی‌اواس، نسخه وب آن نیز قابل دسترسی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.