با حضور مدیران ارشد صنعت پرداخت الکترونیک پلتفرم جدید نرم افزارموبایلی سکه رونمایی شد

شرکت به پرداخت ملت در مراسمی از سکه جدیدترین برنامه موبایلی خود در پلتفرم جدید، به عنوان یکی دیگر از ابزارهای پرداخت الکترونیک رونمایی کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت (سهامی عام)، در مراسم رونمایی از برنامه موبایلی سکه در روز میلاد امام حسن عسگری (ع)، که با حضور مدیران ارشد این شرکت، بانک ملت، گروه شرکت های بهسازان فردا و جمعی از فعالان صنعت پرداخت الکترونیک برگزارشد؛ محمد علی ترابیان مدیرعامل شرکت به پرداخت ملت با اشاره به تلاش چندین ماهه به جهت ارائه این محصول گفت: روند تولید برنامه موبایلی سکه توسط گروهی منسجم،گام به گام و کارشناسانه انجام شد و بارها در محیط آزمایشی مورد بررسی قرار گرفت .

 

وی ادامه داد: این برنامه موبایلی جدید را در روزهای اخیر و به شکلی نامحسوس و بدون هیچ تبلیغی به مخاطبان ارائه کردیم که نتایج خوبی حاصل شد. زیرا توسط پیشنهادات و انتقاداتی که دریافت کردیم به یک مشاوره کارآمد رسیدیم که بسیاری از آنها در روند تولید محصول مد نظر قرار گرفت.

 

ترابیان با اعلام اتصال 17 بانک به این برنامه موبایلی اعلام کرد: هم اکنون نیز مذاکراتی با 5 بانک در حال انجام است و پیش بینی می شود؛ در یک هفته آینده بانک های متصل به برنامه موبایلی سکه به تعداد 20 بانک برسد. بر این اساس مشتریان و دارندگان کارت های بانکی از مبداء بانک های ملت، آینده، دی،پارسیان، پست بانک ایران، تجارت، سرمایه، ملی ایران، انصار، مهر اقتصاد، قوامین، شهر، اقتصاد نوین، حکمت ایرانیان، صنعت و معدن، ایران زمین می توانند با نصب سکه در گوشی تلفن همراه خود از خدمات پرداخت الکترونیک این اپلیکیشن استفاده کنند.

 

شایان ذکر است؛ شرکت به پرداخت ملت در نظر دارد بر اساس میزان اخذ امتیاز از برنامه موبایلی سکه، جوایزی اعم از گوشی تلفن همراه آیفون X، هزینه سفرمسابقات جام جهانی روسیه، شارژ رایگان و…را به کاربران اهدا کند.

 

بر این اساس هر کاربر می تواند با هر خرید20، شارژ کیف پول (به ازای هر 10000 تومان شارژ)15 ، خرید شارژ 15، پرداخت قبض 10، خرید شارژ اینترنت 10، پرداخت قبض جریمه 10، خرید بیمه نامه20، نیکوکاری 40، دعوت از دوستان500، تکمیل پروفایل 900، کادوی روز تولد( بدون تراکنش) 10، کادوی روز تولد(با تراکنش) 50 امتیاز کسب کند که برای هر امتیاز10 ریال در دوره 4 ماهه اول امتیازات کسب شده در نظر گرفته شده است. البته برای هر قرعه کشی هر 10 امتیاز یک شانس قرعه کشی دارد و برای تبدیل به مبلغ ریالی، هر کاربر حداقل باید دارای 100 امتیاز باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.