آغاز تسهیلات‌دهی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به زلزله‌زدگان کرمانشاه

شعب بانک قرض‌الحسنه مهرایران در کرمانشاه همزمان با فرارسیدن پنجم دی ماه «روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی» پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به آسیب‌دیدگان زلزله این استان را آغاز کردند.

عصر بانک؛بنابر اعلام بانک قرض‌الحسنه مهرایران، بر این اساس، شعب این بانک در استان کرمانشاه باهدف تامین مالی برای تهیه مایحتاج ضروری و کمک به آسیب‌دیدگان زلزله، سه هزار فقره وام 4 و 5 میلیون تومانی قرض‌الحسنه پرداخت می­‌کنند.

 

با توجه به هماهنگی­‌های به عمل آمده، معرفی افراد برای دریافت تسهیلات از طریق استانداری و ستاد مدیریت بحران استان صورت می­‌گیرد.

 

بانک قرض‌الحسنه مهرایران در راستای ضرورت اهتمام جدی در زمینه بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه و کاهش آلام هموطنان آسیب دیده همزمان با فرارسیدن پنجم دی ماه (روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی) فاز دوم تعهدات خود را به مرحله اجرا در آورده است.

 

شعب این بانک در استان کرمانشاه به منظور تامین مایحتاج ضروری آسیب‌دیدگان و تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود، مصادف با این روز ملی، به تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به مردم زلزله‌زده این استان اقدام می­‌کنند.

 

بانک قرض‌الحسنه مهرایران در فاز اول تعهدات خود با هدف بهبود شاخص­‌های بهداشتی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور، نسبت به احداث سه خانه بهداشت روستایی اقدام کرده و تفاهم‌نامه آن به امضای وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسیده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.