تدوین برنامه‌های عملیاتی سال 2018 میلادی شرکت توسن‌تکنو

برنامه‌ریزی از وظایف بسیار مهم مدیران یک کسب‌وکار بوده و با سایر وظایف آن‌ها ارتباط مستقیم دارد.

عصر بانک؛همه‌ی کسب‌وکارها با فعالیت در محیطی پویا و پیچیده مترصد آنند که منابع محدود خود را برای پوشش نیازهای فزاینده و رو به افزایش خود تخصیص دهند. پویایی محیط، وجود تلاطم پیرامون آن، عدم اطمینان ناشی از تغییرات محیطی و نیز نقاط قوت و ضعف درونی هر کسب‌وکار بر ضرورت انکار‌ناپذیر تدوین برنامه‌ی استراتژیک برای یک کسب‌وکار می‌افزاید.

کسب‌وکارها با توجه به ابعاد و حجم دادوستند خود با تدوین برنامه‌ی استراتژیک بهتر و به موقع، می‌توانند نسبت به محیط خود واکنش مناسب نشان دهند و از این رو اهمیت برنامه‌ریزی استراتژیک در محیط پیچیده، واضح و مبرهن خواهد بود.

در راستای اجرای این رکن حیاتی مدیریت و با توجه به پایان یافتن سال میلادی 2017، شرکت توسن‌تکنو اقدام به بازنگری استراتژی‌ها و نیز تدوین برنامه‌های عملیاتی آتی خود برای سال 2018 پرداخت. برگزاری پیش‌کارگاه‌هایی برای بررسی عملکرد سال 2017 و نیازهای عملیاتی برای سال پیش‌رو طی ماه گذشته منجر به تشکیل جلسات جمع‌بندی و تدوین استراتژی‌های سال 2018 این شرکت شد.

در این جلسات که با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد این شرکت برگزار گردید، اهداف، رویکردها و مسیر عملکردی این شرکت در سال 2018 میلادی استخراج و تدوین گردید.

منبع: توسن تکنو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.