بانک ملت به اپلیکیشن پات پیوست

بانک ملت به پات پیوست .صادق فرامرزی مدیر عامل ایران کیش ضمن بیان این خبر گفت : امکان کارت به کارت پات برای بانک ملت از طریق اپلیکشین پات فراهم شد .

عصر بانک؛وی با اشاره به اینکه از این پس دارندگان  کارت بانک ملت به مجموعه بانک هایی که با کمک نرم افزار پات می توانند به تمامی بانک های عضو شتاب انتقال وجه کنند افزوده شدند اظهار داشت: پیش ازاین پات به عنوان اپلیکیشن پرداخت این امکان را برای بانک های بزرگ دیگری چون تجارت و سپه ایجاد کرده بود.

 

مدیر عامل ایران کیش ضمن بیان این مطلب گفت هم اکنون پات امکان کارت به کارت برای دوازده بانک معتبر کشور یعنی بانک ملت ، بانک تجارت ، سپه ، صنعت و معدن، اقتصاد نوین، بانک شهر ، انصار، دی ، پست بانک ، ایران زمین، قوامین، حکمت ایرانیان را عملیاتی کرده است وخبرهای خوشی از پات و امکانات جدید آن در آینده ای نزدیک داریم.

وی اضافه کرد :در فاز جدید اپلیکیشن پات موفق ترین الگوها ی داخلی و خارجی بررسی شده اند تا یک محصول متمایز ارائه شود و فکر می کنیم تا چند هفته آینده کاربران این نرم افزار به تمایزهای این اپلیکشن نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه پی خواهند برد و مطمئن هستم ورژن های جدیداین اپلیکیشن مردم را شگفت زده خواهد کرد .

مدیر عامل ایران کیش همچنین با اشاره به آغاز کمپین جام جهانی روسیه گفت : کسانی که نرم افزار پات را نصب کنند می توانند با کسب امتیاز از طریق این اپلیکشن، در کمپین جام جهانی روسیه شرکت کنند و جزو 50 نفر برنده قرعه کشی باشند که قرار است به همراه پژمان جمشیدی به جام جهانی روسیه بروند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.