مدیرعامل GRG Banking: همکاری با پست بانک ایران، افتخار بزرگی برای این شرکت است

یدونگ لی مدیرعامل شرکت GRG Banking در مراسم بهره‌برداری از دوهزاروهفتصدمین دستگاه خودپرداز پست‌بانک‌ایران اظهار داشت: همکاری با این بانک افتخار بزرگی برای ماست و تلاش می‌کنیم با ارائه خدمات با کیفیت رضایت پست بانک را بیش از پیش جلب نمائیم.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران:مدیرعامل GRG Banking  در ادامه این برنامه که همزمان با  آغاز بیست‌و دومین سال فعالیت پست بانک انجام شد تصریح کرد: تلاش می کنیم این همکاری‌ها گسترش یافته و پشتیبانی‌ خوبی از دستگاه‌های ATM واگذار شده در ایران داشته باشیم

 

مدیرعاملGRG Banking در ادامه اظهارداشت: این شرکت با کشورهای مختلف منطقه همکاری دارد و ایران نیز یکی از کشورهای بزرگ منطقه است که با آنها همکاری داریم.

وی در مورد دستگاه‌های Chashless نیز عنوان کرد: این دستگاه‌ها در دنیا درحال توسعه است و مردم علاقه دارند به سمت استفاده از پول الکترونیکی حرکت ‌کنند و این دستگاه‌ها می‌تواند به این امر کمک نماید. البته این دستگاه‌ها هماهنگی خوبی با تلفن‌های عمومی دارد و می‌توان از آن به‌صورت چندجانبه استفاده کرد.

همچنین خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در نشست با مدیرعامل GRG Banking به تشریح گستردگی شعب و خدمات پست بانک پرداخت و گفت:کیفیت دستگاه‌های مذکور در ارائه خدمات برای پست بانک یک اصل مهم است و همکاری این بانک با شرکت GRG Banking نیز براساس همین اصل است .

وی افزود: با توجه به اولویت خدمت رسانی به روستاییان و مناطق دورافتاده در پست بانک، این بانک از محصولاتی که نوآوری و برنامه ویژه¬ای برای این روستائیان داشته باشند استقبال می کند.

فرحی در پایان خواستار همکاری مدیرعامل شرکت مذکور درخصوص انتقال تکنولوژی و ساخت دستگاه¬های خودپرداز در ایران با شرکت¬های ایرانی شد.
گفتنی است: در این مراسم جمعی از مدیران پست بانک ایران و عابد آفتاب مدیرعامل شرکت ایران ارقام و جمعی از مدیران این شرکت حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.