بانک کشاورزی در 100 روز نخست دولت دوازدهم / پرداخت ضربتی 64 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

بانک کشاورزی در اجرای دستورالعمل طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج که بر اساس برنامه ها و اهداف اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت تدبیر وامید توسط بانک مرکزی ابلاغ شد، با پرداخت بیش از 64 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در 100روز نخست دولت دوازدهم، صد درصد تعهدات خود را به انجام رساند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، شعب این بانک  در سراسر کشور از ابتدای مرداد تا نیمه آبان بالغ بر 6650 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج با اولویت مناطق محروم و کمتر برخورداربه متقاضیان پرداخت کردند و موفق شدند در نخستین روزهای شروع طرح، صد در صد متقاضیان در صف دریافت تسهیلات ازدواج  را تعیین شعبه و به شعب معرفی کنند به طوری که هیچ متقاضی مربوط به پیش از سال 1396 در صف انتظار دریافت تسهیلات قرض الحسنه از بانک کشاورزی باقی نماند.

 

طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در راستای اجرای بند (ج) تبصره 16 قانون بودجه سال 1396 در دولت دوازدهم توسط بانک مرکزی به بانک های عامل ابلاغ شد و بانک کشاورزی در راستای مسئولیت اجتماعی خود و در اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید با هدف تحکیم بنیان خانواده، ترویج و سهولت اجرای سنت حسنه ازدواج و افزایش امید به زندگی در کشور، آن را در دستورکار و اولویت برنامه های شعب خود قرار داد.

 

اقدامات بانک کشاورزی در اجرای موفق طرح پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، طی مراسمی توسط دکتر ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی، با اهدای لوح سپاس به دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، مورد قدردانی قرار گرفت.

 

شایان ذکر است روابط عمومی بانک کشاورزی به نمایندگی از شبکه بانکی کشور، مسئولیت طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی این طرح با عناوین «پشتیبان پیوندها» و «فرجام شیرین» را برعهده داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.