بانک سامان در مناطق زلزله‌زده مدرسه و درمانگاه می‌سازد

در پی وقوع زلزله شدید در مناطق غربی کشورمان، بانک سامان مبلغ 8 میلیارد ریال برای کمک به هموطنان زلزله‌زده اختصاص داد.

عصر بانک؛به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، فرشته ضرابیه مسئول امور خیریه بانک سامان با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال وقوع حادثه ناگوار زلزله تأسف‌بار در شهرها و روستاهای استان کرمانشاه که سبب ایجاد آسیب‌های مادی و معنوی بسیاری به هموطنان شد، بانک سامان تدابیری را برای یاری‌رسانی به این عزیزان درنظرگرفته است.

 

مسئول امور خیریه بانک سامان تصریح کرد: با تصویب مدیریت ارشد بانک مبلغ 8 میلیارد ریال از محل بودجه خیریه بانک به عنوان مبلغ اولیه برای شروع ساخت و تجهیز درمانگاه و مدرسه در مناطق زلزله‌زده اختصاص یافت و علاوه بر آن بودجه چاپ سررسید سال آینده نیز برای این امر درنظر گرفته‌ شد. همچنین شماره حساب 2-55000-710-802 به منظور جمع‌آوری کمک‌های کارکنان و مشتریان بانک اختصاص یافت تا بر اساس تمایل شخصی به هموطنان آسیب‌دیده کمک کنند.

ضرابیه با اشاره به تجارب بانک سامان در ساخت مدرسه و درمانگاه پس از وقوع زلزله در ورزقان و بوشهر خاطرنشان کرد: هدف ما از این اقدام علاوه بر اعلام حمایت معنوی و مادی خود را از آسیب‌دیدگان این واقعه تلخ، تمرکز کمک‌های مالی در امور زیربنایی مانند ساخت مدرسه و درمانگاه به عنوان زیرساخت‌هایی ضروری برای توسعه پایدار و رفع محرومیت در مناطق مذکور است.

وی گفت: برای آغاز ساخت مدرسه و درمانگاه در حال رایزنی با مقامات مسئول هستیم تا در اسرع وقت ساخت این واحدهای آموزشی و درمانی آغاز شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.