برگزاری همایش «تحول پرداخت فروشگاهی» به میزبانی توسن‌تکنو

همایش «تحول پرداخت فروشگاهی» با حضور مدیران ارشد نظام پرداخت، بانکی و اصناف کشور به میزبانی توسن‌تکنو برگزار خواهد شد.

عصر بانک؛ همگام با پیشرفت فناوری، همایشی با عنوان «تحول پرداخت فروشگاهی» و شعار «به سوی پرداخت‌های هوشمند و یکپارچه» با حضور مشاوران برگزیده‌ی بین‌المللی، مدیران و کارشناسان ارشد نظام پرداخت، بانکی، اصناف و نیز شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات پرداخت به میزبانی شرکت توسن‌تکنو برگزار خواهد شد.

 
در این همایش که روز چهارشنبه اول آذرماه 1396 در تهران برگزار خواهد شد، بازآفرینی پرداخت در نقطه‌ی فروشگاهی و روند تغییر پایانه‌های فروش از نسل قدیم به سمت پایانه‌های هوشمند در بستر نوآوری باز، بررسی می‌شود.
همایش «تحول پرداخت فروشگاهی» در شرایطی برگزار می‌شود که شرکت توسن‌تکنو با رویکرد ایجاد بستر نوآوری باز در صنعت پرداخت، سبد جامع و متنوع محصولات جدید خود را نیز برای حرکت به سمت پرداخت‌های هوشمند و یکپارچه با خدمات فروشگاهی معرفی خواهد نمود.
توسن‌تکنو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای جامع بانکی و پرداخت در ایران، با هدف ترویج مفهوم «POS 2.0» و همچنین رونمایی از سامانه‌ی جامع ارائه‌ی خدمات مبتنی بر ارزش افزوده و هم‌افزایی با استارت‌آپ‌های فعال در زمینه‌ی فناوری‌های مالی، همایش «تحول پرداخت فروشگاهی» را برای مدیران و کارشناسان ارشد نظام پرداخت، بانکی، اصناف و نیز شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات پرداخت برگزار می‌نماید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.