اولین دوره ماراتن برنامه نویسی بیمه شهید بهشتی تحت عنوان رویداد « BIMEHTECH» برگزار می‌شود

هدف از برگزاری این ماراتن معرفی ظرفیت‌های بازار و فناوری‌های بیمه به دانشجویان مستعد و کارآفرینان علاقه‌مند می‌باشد.

عصر بانک؛اولین دوره ماراتن برنامه نویسی بیمه شهید بهشتی تحت عنوان رویداد « BIMEHTECH»  برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین بار در حوزه بیمه در ایران توسط شتابدهنده فارابی و با حمایت بیمه آرمان به مدت سه روز از تاریخ 26 تا 28 مهر ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

 

هدف از برگزاری این ماراتن معرفی ظرفیت‌های بازار و فناوری‌های بیمه به دانشجویان مستعد و کارآفرینان علاقه‌مند می‌باشد.

انتظار می‌رود 40 تیم به صورت 3 تا 5 نفره در این ماراتن ثبت نام کنند. تیم‌ها توسط دبیرخانه رویداد گزینش شده و از بین آنها 20 تیم برتر برای شرکت در مسابقه انتخاب می‌شوند. اعضای تیم‌های شرکت کننده می‌توانند شامل برنامه نویسان سمت سرور و کاربر و طراحان کاربری و ظاهری باشند.

طی این مسابقه چالش‌هایی یک هفته قبل از رویداد در زمینه بیمه به تیم‌ها ارائه می شود به صورتیکه تیم های شرکت کننده احتیاجی به دانش بیمه ای ندارند و مهارت های فنی و ظاهری تیم ها اولویت دارد در روز پایانی مسابقه تیم‌ها به ارائه ایده‌های خود در برابر داوران مسابقه می‌پردازند. ملاک های داوری رویداد عبارتند از : کسب و کار (زیر مجموعه های مدل درآمدی ، طراحی ظاهری و کاربری ) ، فنی (زیر مجموعه های کد تمیز ، توسعه و خلاقیت) و همینطور ارتباط با چالش  می باشد. داوران پس از ارزیابی و تصمیم گیری سه تیم برتر ماراتن را اعلام می‌کنند.

به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب 10 میلیون، 5 میلیون و 3 میلیون تومان جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت و همچنین تیم های برتر در این رویداد به دعوت شتابدهنده فارابی و با حمایت بیمه آرمان فعالیت خود را در دوره شتابدهی  ادامه خواهند داد و از سرمایه گذاری و حمایت بیمه آرمان نیز بهره مند خواهند شد.

در این رویداد داوران و مربیانی از سوی بیمه آرمان، مجموعه شتابدهنده فارابی و دانشگاه شهید بهشتی حضور خواهند داشت.

هدف بیمه آرمان برای برگزاری رویداد بیمه تک این است که حمایت و فر صتی را در اختیار جوانان و دانشجویان کشور بگذارد تا ایده های نوین خود را به یک کسب و کار تبدیل کنند و همچنین با استفاده از راه حل های نوینی که ارائه می شود خدماتی بهتر و سرویس دهی با کیفت بالاتر به مشتریان ارائه شود.
برای اطلاعات بیشتر به وبسایت بیمه تک www.bimehtech.com مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.