سرمایه ایران کیش به 200 میلیارد تومان رسید

صادق فرامرزی مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش در مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش که به منظور افزایش این شرکت از 131 میلیارد تومان به 200 میلیارد تومان تشکیل شده بود گفت: این افزایش سرمایه به منظور تحقق اهداف اصلی شرکت است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی ایران کیش ،وی اجرای طرح توسعه خدمات پایانه های فروش ،تعمیر و آماده سازی دستگاه های قدیمی ،خرید انبار و تجهیزات مورد نیاز ،را سه دلیل عمده این افزایش سرمایه برشمرد و اظهار داشت :امیدواریم از طریق افزایش سرمایه فعلی که از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران خواهد بود بتوانیم به هدفمان دست پیدا کنیم . ”

 

مدیر عامل ایران کیش دوره بازگشت به سرمایه را دوسال و پنج ماه پیش بینی کرد 

فرامرزی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت :با توجه یه این که شرکت ها ی پی اس پی به صورت انحصاری با یکدیگر رقابت می کنند ،دراین میان برخی دست به دامپینگ می زنند ما نمی توانیم مانع دامپینگ شرکتی بشویم اما وقتی دامپینگ صورت بگیرد در قراردادها نیز مشکل ایجاد می شود. اما ایران کیش همواره افزایش کیفیت را به زیر قیمت فروشی ترجیح می دهد و تا به امروز هم نرخ رشد خیلی خوبی داشته است.

وی همچنین در ارتباط با فروش ام پوزها ی ایران کیش گفت :ما ام پوزها را می فروشیم و از همه شرکت های پی اس پی که در صف انتظار مجوز ام پوزها هستند می خواهیم تا دیگر اشتباهی که در پوزها صورت گرفت تکرار نشود .

فرامرزی با اشاره به آغاز کمپین ها و تیزرهای معرفی محصولات ایران کیش در رسانه ملی و سایر رسانه ها ابرازامیدواری کرد که از این طریق با فرهنگ سازی ،استفاده از محصولات جدید ایران کیش فصل نوینی در عرصه خدمات پرداخت شکل بگیرد .

در پایان با قرائت گزارش حسابرس مجمع ، سهامداران شرکت ایران کیش با افزایش سرمایه این شرکت از 131 میلیارد به 200 میلیارد تومان موافقت کردند .

لازم به ذکر است ، دراین جلسه سهامداران ایران کیش یعنی شرکت سرمایه گذاری ایرانیان 35.36درصد .شرکت سرمایه گذاری خوارزمی 16درصد . بانک تجارت 16.67 درصد، شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید 8.35 درصد و سایر سهامداران مجموعا 23.633 درصد حضور داشته اند .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.