ارائه خدمات بانک گردشگری به فارسی آموزان خارجی

بانک گردشگری ارائه خدمات بانکی به فارسی آموزان دوره هم افزایی بنیاد سعدی را به عهده گرفت.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری،جهت سهولت فارسی آموزان شرکت کننده در دوره هم افزایی بنیاد سعدی در خریدهای روزانه، بانک گردشگری خدمات تبدیل ارز آنها به ریال و واریز به حساب بانکی، از طریق کارت های  که در اختیار تمامی این زبان آموزان قرار داده است را به عهده گرفت.

 

لازم به ذکر است کارشناسان این بانک  نحوه استفاده از عابر بانک های گردشگری را  به تمامی فارسی‌آموزان آموزش دادند.

از برنامه‌های متفاوت این دوره از دانش‌افزایی، برگزاری کلاس ‌های خبرنگاری برای فارسی‌آموزان علاقه ‌مند است. همچنین فارسی آموزانی که این کلاس ‌ها را با موفقیت طی کنند به رسانه ‌های مطرح ایران معرفی خواهند شد تا در کشورهای خود به تهیه و تولید مطالب و گزارش های خبری برای رسانه ‌های ایران و یا کشورخودشان بپردازند.

بازدید از کاخ سعدآباد، کاخ گلستان، موزه ملک، موزه ایران باستان، موزه آبگینه، موزه برج آزادی، باغ کتاب، برج میلاد، اماکن مذهبی اقلیت های مذهبی از جمله خیابان سی تیر، پل طبیعت تهران، کتابخانه ملی، بازار تجریش و جماران و سفر به شهرهای اصفهان و کاشان از برنامه های فرهنگی فارسی آموزان این دوره از دانش‌افزایی است که بانک گردشگری خدمات بانکی این فارسی آموزان را در کل دوره حضور ایشان در ایران به عهده گرفته است.

گفتنی است غلامعلی حدادعادل رییس بنیاد سعدی درخصوص حامیان برگزاری دوره دانش افزایی گفت: بانک گردشگری ، ستاد گردشگری شهرداری تهران، شهرداری اصفهان و دانشگاه کاشان در خصوص برگزاری این دوره با بنیاد سعدی همکاری کردند که از آنها تشکر می‌کنیم. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.