تسهیل در دریافت کارت هدیه با استفاده از ” شهرنت وی” بانک شهر

مدیرامور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به رونمایی از نرم افزار موبایلی" شهرنت وی" گفت: با استفاده از این نرم افزار، امکان درخواست صدور کارت هدیه بدون نیاز به مراجعه به پیشخوان‌های شهرنت وجود دارد.

عصر بانک؛به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، میثم نمازی با با تاکید براین‌که بانک شهر مفتخر است به عنوان اولین بانک، نرم افزار موبایلی "شهرنت وی" را به مشتریان خود عرضه کند،افزود: این نرم افزار در تلفن‌های همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید و ios قابل نصب و استفاده است.

 

وی افزود: نرم افزارموبایلی "شهرنت وی" به مشتریان این امکان را می دهد که به منظور صرفه جویی در زمان، پیش از مراجعه به پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر مراحل صدور کارت هدیه از جمله انتخاب تصویر، مبلغ کارت هدیه، متن دلخواه و …. را از طریق تلفن همراه انجام داده و در زمان حضور تنها کارت هدیه انتخاب شده از دستگاه را دریافت کنند.

مدیرامور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به فعال بودن بارکدخوان 2 بعدی در وب کیوسک‌های مستقر در پیشخوان‌های شهرنت این بانک گفت: متقاضیان دریافت کارت هدیه از طریق نرم افزارموبایلی" شهرنت وی" می‌توانند پس از درخواست صدور کارت هدیه با استفاده از  این نرم افزار و دریافت بارکد ؛ با ارسال عکس بارکد خود به فردی دیگر، امکان دریافت کارت هدیه را از سوی وی فراهم آورند.

مدیرامور فناوری  اطلاعات بانک شهر تصریح کرد: همچنین در  بخش جستجوی پیشخوان های شهرنت این نرم افزار ؛ قابلیت رویت مکان های استقرار تمامی شهرنت ها بر روی نقشه به همراه خدمات ارائه شده در آنها موجود است.

نمازی درباره چگونگی دریافت و  نصب نرم افزار شهرنت وی نیز گفت: مشتریان می توانند این نرم افزار را از طریق سایت بانک شهر به آدرسshahr-bank.ir دریافت و مراحل نصب را طی کنند.

وی ادامه داد: درآینده نزدیک نیز این نرم افزار موبایلی از طریق گوگل پلی، بازار و App Store در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.