قدردانی از پژوهشگر برتر بانک اقتصادنوین

در ششمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش فناوری، پژوهشکده پولی و بانکی از پژوهشگر برتر بانک اقتصادنوین تقدیر شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مراسم تقدیر از مدیران و کارشناسان برتر پژوهشی صنعت بانکداری با حضور ولی‌الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی، علی دیواندری رئیس پژوهشکده پولی و بانکی و مدیران و کارشناسان و پژوهشگران شبکه بانکی برگزار و پژوهشگران برتر نظام بانکی معرفی شدند.

 

در این مراسم الهام حامد منفرد کارشناس مسئول اداره داده‌کاوی و هوش تجاری بانک اقتصادنوین به عنوان پژهشگر برتر این بانک معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

 

تاکنون مقالات متعددی از وی در نشریات تخصصی منتشر شده که از جمله آن می‌توان به مقاله "Discovering hidden pattern in loan reimbursement" که در کنفرانس World Conference on Information Technology در کشور اسپانیا ارایه شد، اشاره کرد.

همچنین مقاله‌های "کاربرد داده‌کاوی در بخش‌بندی مشتریان حقوقی بانک اقتصادنوین بر اساس فاکتورهای سود و زیان" پذیرفته شده به عنوان مقاله برتر در اولین همایش بانکداری تجاری و "(Data Mining Approach in discovering Hidden Patterns between Job Satisfaction and organization commitment (Case study: EN Bank" ارایه شده در چهارمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی قابلیت اطمینان، از دیگر آثار برجسته الهام حامد منفرد پژوهشگر برتر بانک اقتصادنوین به شمار می‌رود.

  راه‌اندازی سامانه تولید رمز یک بار مصرف در بانک اقتصاد نوین
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.