سرویس پیامک آنی بانک سپه چیست؟

به منظور توسعه ابزارهای امنیتی و کنترلی مشتریان بر روی تراکنش‌های حساب خود و آگاهی از زمان، محتوا و درگاه انجام تراکنش‌ها و تغییرات مانده حساب از طریق پیامک تلفن همراه، خدمت پیامک آنی برای دارندگان حساب‌های کارتی عابربانک فراهم شده است.

عصر بانک؛ در حال حاضر فعال‌سازی خدمت یادشده صرفاً ‌از طریق درگاه اینترنت امکان‌پذیر است. بدین نحو که مشتری پس از ورود به سامانه بانکداری اینترنتی سپه به نشانی www.ebanksepah.ir و درج شماره حساب و رمز ورود به سامانه بانکداری اینترنتی، وارد سامانه شده و گزینه «تنظیمات پیامک آنی» را انتخاب و نسبت به تکمیل پروفایل (مشخصات مورد نیاز جهت دریافت پیامک آنی) و ثبت آن اقدام می‌نماید.

خدمات و مزایا:

در صورت فعال‌سازی این خدمت، امکان دریافت پیامک مربوط بابت تراکنش‌های واریز، برداشت، اصلاحیه واریز و برداشت و اطلاع از ورود به درگاه‌های غیرحضوری به صورت آنلاین از طریق تلفن همراه فراهم خواهد شد.

یکی از مزایای خدمت یادشده، امکان انتخاب نوع و چگونگی پیامک ارسالی بانک، توسط خود مشتری است. به عنوان مثال مشتری می‌تواند با انجام تنظیمات مدنظر خود انتخاب نماید که صرفاً‌ پیامک تراکنش‌هایی که مبلغ آنها بیش از 5 میلیون ریال است یا صرفاً‌ پیامک تراکنش‌های برداشت از حساب، برای ایشان ارسال گردد.

توجه: خدمت پیامک آنی برای دارندگان حساب‌های عابربانک که عضو سامانه سپه‌پیام فعلی می باشند به صورت خودکار و با شرایط پیش‌فرض بانک فعال خواهد شد. لیکن این گروه از مشتریان می‌توانند در صورت تمایل نسبت به تعیین نوع پیامک‌های مورد درخواست خود و ویرایش پروفایل مربوط اقدام نمایند.

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    امروز برای من پیامک واریزی وبرداشت نیامد چرا ‌

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.