از عمر نخستین درگاه پرداخت موبایلی کشور بیش از یک سال می گذرد

رییس روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش گفت : "نسخه قدیمی پات که بیش از یک سال پیش ارائه شده است اولین درگاه پرداخت موبایلی کشور را با عنوان پی پات ارائه داد ."

عصر بانک؛رضا احمدی با بیان این مطلب افزود :"در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ نسخه جدید این نرم افزار با قابلیت های متفاوت رونمایی خواهدشد "

 

هر روز پات میلیون

وی با اشاره به  اینکه در نمایشگاه امسال، شرکت کارت اعتباری ایران کیش، بر روی نسخه جدید نرم افزار پات تمرکز خواهد داشت گفت :" یک بازی پازل در نسخه جدید پات طراحی شده است. به این ترتیب، مردم با نصب نسخه جدید پات در نمایشگاه الکامپ و تکمیل تکه های پازل جایزه می گیرند."
احمدی توضیح داد :"تکه های مختلف دو عکس ، به شکل کدهای QR، پشت لباس همکاران ما که در نمایشگاه تردد می کنند قرار دارد و مردم با پیدا کردن این کدها و اسکن آن ها به وسیله نرم افزار پات ، می توانند این عکس ها را کامل کنند و به محض اینکه عکس ها کامل شد کیف پول الکترونیکی آنها در نرم افزارپات شارژ می شود ."

وی افزود :" تمام کسانی که عکس را از طریق این نرم افزار کامل کنند. در قرعه کشی روزانه ما شرکت داده می شوند . در این قرعه کشی ، هر روز یک برنده خوش شانس، پات میلیون ریال جایزه خواهد گرفت. به این معنی که به اندازه شماره پای خود میلیون ریال جایزه می گیرد. مثلا اگر شماره پای فرد برنده 42 است او برنده 42 میلیون ریال خواهد شد . "

رییس روابط عمومی شرکت ایران کیش همچنین درباره غرفه ایران کیش در نمایشگاه الکامپ گفت :" امسال با یک طراحی مفهومی که همخوان با شعار و عمل شرکت ما است در سالن 41 حضور خواهیم داشت. یک درخت زیبا و زنده در میان غرفه ایران کیش تعبیه شده است تا سبز بودن این شرکت را تداعی کند. "

رییس روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، با اشاره به اینکه نمایشگاه الکامپ فرصت مغتنمی برای مواجهه مستقیم با مردم است، افزود:"از آن جایی که مخاطبان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه صرفا متخصصان و فعالان این صنعت نیستند و با استقبال خوب اقشار مختلف مردم روبه رو خواهد شد ، ممتاز است و حضور ایران کیش نیز بر همین استراتژی پی ریزی شده است."

 

پات سی، پرچم دار محصولات نوین پرداخت در کشور

وی گفت : "همچنین دراین نمایشگاه ، پرچم دار محصولات نوین پرداخت در کشور به نام " پات سی" که ابزار پرداخت الکترونیکی در تاکسی ها است معرفی می شود. محصولی که اولین بار در کشور توسط ایران کیش طراحی شده است."

بیست و دومین نمایشگاه الکامپ از بیست و پنجم تا بیست و هشتم آذر در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.