بانک رفاه مقام نخست المپیاد علمی کارکنان را به خود اختصاص داد

بانک رفاه موفق شد در نخستین المپیاد علمی کارکنان شبکه بانکی در میان 14 بانک کشور، رتبه اول میانگین نمرات این رویداد علمی را به خود اختصاص دهد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک رفاه ، براساس نتایج اعلام شده از سوی کمیسیون امور آموزشی بانک‌ها، از تعداد ده جایگاه نفرات برتر المپیاد شبکه بانکی کشور، رتبه های دوم ، هفتم و نهم از آن بانک رفاه شد ودر هشت مبحث آزمون المپیاد نیز، رتبه اول مبحث مقررات مبارزه با پولشویی و رتبه اول مبحث تجهیز منابع را بانک رفاه کسب کرد.

 

بر اساس نتایج اعلام شده همچنین کارکنان بانک رفاه دراستان‌های تهران، اردبیل، خراسان جنوبی، زنجان، قم، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان و هرمزگان رتبه برتر استانی را به خود اختصاص دادند.

طرح برگزاری نخستین المپیاد علمی کارکنان شبکه بانکی کشور توسط کمیسیون آموزشی بانک‌ها با هدف ایجاد فضای شور و نشاط علمی و رقابت سازنده میان کارکنان و بازآموزی مباحث آموزشی مشترک طراحی و پس از تایید شورای هماهنگی بانک‌ها، ابلاغ شد.

تعداد 256 نفر از سوی بانک رفاه برای شرکت در این آزمون که سوالات آن از 8 مبحث تجهیز منابع، تخصیص منابع، حقوق بانکی، حسابداری بانکی، مقررات مبارزه با پولشویی، مشتری مداری و بازاریابی، بانکداری الکترونیکی و بانکداری بین‌الملل طراحی شده بود ، معرفی شدند و در مجموع تعداد 2600 نفر از 14 بانک به رقابت پرداختند.

گفتنی است اداره آموزش و توسعه دانش این بانک به منظور افزایش اطلاعات و دانش تخصصی کارکنان، نسبت به اجرای برنامه هایی  از جمله تور آموزشی سه روزه اقدام کرد که در نهایت منجر به موفقیت کارکنان بانک رفاه در المپیاد علمی شد  .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.