حضور شرکت گرایش تازه کیش در نمایشگاه کارتس ٢٠١٦

شرکت گرایش تازه کیش که همه ساله با برپایی غرفه، حضوری فعال در این همایش داشته است، امسال هم حضور خود را با معرفی محصول POS-PDA و موبایل پوز ثبت نمود.

عصر بانک؛نمایشگاه سالانه کارتس ٢٠١٦ در حالی ٢٩ نوامبر افتتاح گردید که تقریبا درسال گذشته در همین ایام حملات تروریستی پاریس این گردهمایی بزرگ را تحت الشعاع خود قرار داده بود و فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی را در بهت و اندوه قرار داد.

اما نمایشگاه کارتس ٢٠١٦ با نام TRUSTECH در روزهای ٢٩ نوامبر تا ٢ دسامبر این بار در شهر کن کشور فرانسه جایگاه بزرگان هنر و سینما برگزار گردید. فراخوان بزرگی که بار دیگر صاحبان تکنولوژی و صنعت به ویژه پرداخت را به زورآزمایی و رقابت دعوت کرده است.
محصولات و آخرین دست آوردهای شرکت ها و کمپانی های این حوزه در این گردهمایی چشم نوازی می کنند.
اما نام، اهداف و محصولات این رویداد بزرگ دیگر برای ایرانی ها و صنعت بانکی ایران غریبه نیست. مدیران، کارشناسان و شرکت های سخت افزاری و نرم افزاری سیستم بانکی ایران همه ساله با آخرین دست آوردهای این گردهمایی از نزدیک آشنا می شوند و سعی در به روزرسانی یافته های خود در ارتفاء اهداف سازمانی می نمایند.
شرکت گرایش تازه کیش که همه ساله با برپایی غرفه، حضوری فعال در این همایش داشته است، امسال هم حضور خود را با معرفی محصول POS-PDA و موبایل پوز ثبت نمود.
محصولاتی که با شعار نوآوری این مجموعه سازگار بوده و با هدف تامین نیازهای خاص سیستم پرداخت مورد توجه مدیران و صاحبنظران بانکی قرار گرفت.
شایان ذکر است محصولات فوق الاشاره دارای PCI بوده و از کلیه الزامات شاپرک پشتیبانی می نماید.
بازدید و جلب توجه مدیران ارشد و کارشناسان بانک ها از این دستگاه ها که به صورت آنلاین در این نمایشگاه ارائه گردید، خود گواه این مطلب است.
خاطر نشان می سازد این گردهمایی تا دوم دسامبر ادامه خواهد داشت و گزارشات تکمیلی به سمع و نظر دوستان خواهد رسید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.