برندگان طرح«باآینده 1+3»؛چهارمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده مشخص شدند

مراسم قرعه‌کشی چهارمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «با آینده 1+3»، روز یک‌شنبه، 23 آبان‌ماه سال جاری در ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار شد.

عصر بانک؛در این مراسم، برندگان خوش‌شانس 333 جایزه طلایی پیش‌بینی شده، شامل: 3 قطعه شمش طلای 300 گرمی، 30 قطعه سکه تمام بهار آزادی و 300 قطعه شمش طلای 1 گرمی مشخص شدند.

 

طرح «آینده 1+3» طی بازه‌زمانی 16 مرداد ماه لغایت 16 آبان‌ماه سال جاری و به‌منظور گسترش فرهنگ بهره‌برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد ارزش‌افزوده برای هم‌وطنان گرامی از سوی بانک آینده به‌مرحله اجرا در آمد. بر اساس این طرح، کلیه مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک بوده و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام نمودند، با استفاده از درگاه‌های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری، اقدام به کسب امتیاز می‌کردند.

گفتنی است؛ اسامی برندگان طرح «آینده 1+3» باشگاه مشتریان بانک آینده در تارگاه رسمی بانک آینده قابل مشاهده می باشد.

جهت کسب هرگونه اطلاعات تکمیلی، با مرکز ارتباط مشتریان بانک با شماره 27663200-021 تماس حاصل فرمایند.

یادآوری می‌نماید؛ پنجمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده از تاریخ 01/09/1395آغاز و تا تاریخ 30/11/1395ادامه دارد. مردم عزیز و مشتریان گرامی می‌‌توانند با افتتاح حساب و یا افزایش موجودی با استفاده از درگاه‌های الکترونیکی بانک و انجام تراکنش‌های غیرحضوری و جمع‌آوری امتیاز بیش‌تر در این مرحله، به‌عنوان اعضای باشگاه، در شمار برندگان خوشبخت پنجمین مرحله قرعه کشی باشگاه بانک آینده قرار گیرند.

 

  بانک آینده موفق به دریافت تندیس رضایت‌مندی مشتری شد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.