قدردانی بانک مرکزی از مشارکت بانک سامان در اجرای کمپین اطلاع‌رسانی نظام بانکی

رییس کل بانک مرکزی از مشارکت و همکاری بانک سامان در اجرای نخستین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور با عنوان «گره‌گشای تولید» قدردانی کرد.

عصر بانک؛به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، محمدعلی کریمی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی در نامه‌ای خطاب به منصور مومنی مدیر روابط عمومی و توسعه مشتریان بانک سامان، مراتب تشکر و قدردانی دکتر ولی‌اله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی از همکاری بانک سامان در اجرای موفق و موثر این کمپین را اعلام کرد.

 

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی در بخش دیگری از این نامه با اشاره به بازخوردهای مثبت افکار عمومی و انعکاس موثر رسانه‌ای، ابراز امیدواری کرده است که با تجربه ارزشمند به‌دست‌آمده، راه تازه آغاز شده «فرهنگ‌سازی عمومی در زمینه امور بانکی» و «افزایش دانش مالی جامعه» که یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های اجتماعی نظام بانکی و نهادهای پولی و مالی کشور است، با همراهی مسئولانه بانک سامان استمرار و بهبود یابد.

 

براساس این گزارش، نخستین کمپین اطلاع‌رسانی نظام بانکی کشور با عنوان «گره‌گشای تولید» شهریور ماه امسال و همزمان با هفته بانکداری اسلامی با همیاری و همکاری شبکه بانکی از جمله بانک سامان اجرایی شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.