٣٨٥ هزار برنده خوش شانس جشنواره دلسپرده بانک صادرات ایران مشخص شدند

با برگزاری آیین بیست ششمین مرحله قرعه کشی بین حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک صادرات ایران تعداد ٣٨٥ هزار برنده خوش شانس جشنواره دلسپرده این بانک مشخص شدند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در آیینی با حضور نمایندگان دادستان کل کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی ج.ا.ا، دیگر مسولین و نهادهای مربوط و همچنین اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک صادرات ایران با برگزاری قرعه کشی از بین ٣٨٤میلیون و ٧٠٠ هزار حساب قرض الحسنه، تعداد ٣٨٤هزار و ٧٠٠ برنده شناخته شدند. بر این اساس به مناسبت شصت و چهارمین سالروز تاسیس بانک صادرات تعداد ١٠٦٤ کمک هزینه خرید واحد مسکونی٥٠٠ میلیون ریالی، ١٠٦٤ کمک هزینه تحصیلی١٠ میلیون ریالی، ١٠٦٤ کمک هزینه خرید صنایع دستی ٥ میلیون ریالی و میلیارد ها ریال جوایز نقدی دیگر به برندگان این مرحله از قرعه کشی اعطا خواهد شد.

 

این بانک که با هدف ایجاد بستر مشارکت بیشتر هموطنان در امور عام المنفعه و ترویج فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، برگزاری بیست ششمین مرحله قرعه کشی بین حساب های قرض الحسنه پس انداز در قالب جشنواره دلسپرده را در دستور کار قرار داده و برای برندگان این نوع حساب ها جوایز ارزشمند معنوی و مادی متعددی را در نظر گرفته است.

این گزارش می افزاید؛ بانک صادرات ایران منابع مربوط به سر فصل قرض الحسنه پس انداز را در قالب تسهیلات قرض الحسنه سرفصل هایی همچون: تامین هزینه های ازدواج، تهیه جهیزیه، کمک به راه اندازی کارگاههای تولیدی کوچک، تامین هزینه درمان بیماری، هزینه تحصیلی، حمایت از تعاونی های تولیدی و عمرانی، ساخت مدارس روستایی، کمک به ساخت راه و مسکن روستایی و… به مصرف می رساند که این اقدامات نقش بسزایی در پاسخگویی به نیازهای احاد جامعه به ویژه اقشار کم درآمد داشته و دارد.

بر اساس این گزارش تمام دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز که حداقل مبلغ ٥٠٠ هزار ریال به مدت ٩٠ روز متوالی از ابتدای شهریورماه ٩٤ لغایت پایان شهریور ماه ٩٥ حفظ و در روز قرعه کشی نیز حداقل مبلغ مذکور را موجودی داشته باشند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد و در صورت برنده شدن جایزه به آنها اعطاء خواهد شد.

شایان توجه است این بانک در خلال سال ١٣٩٤ با پرداخت بیش از ٨ هزار و ٨٨٦ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه بیش از ٢٣٠ هزار تن از جوانان را در سراسر کشور راهی خانه بخت نموده است، بر اساس آمارهای منتشره این میزان معادل ٢٤ درصد کل تسهیلاتی است که از سوی شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده و بانک صادرات ایران در این زمینه توانسته است عملکرد مطلوبی را به ثبت برساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.