برندگان سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک سپه مشخص شدند

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: با برگزاری مراسم سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز (ریالی و ارزی) بانک سپه با حضور نظار قانونی برندگان آن مشخص شدند.

عصر بانک؛به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، در این مراسم که با حضور نمایندگانی از دادستانی کل کشور، بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی و عضو هیات مدیره بانک و جمعی از مدیران و نمایندگان ادارات کل مرتبط برگزار شد، برندگان خوش شانس سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه مشخص شدند.

 

بنابراین گزارش، تعدادکل جوایز این دوره از قرعه کشی حساب ها، 497 هزار و 226 مورد بوده که 292 جایزه آن مربوط به کمک هزینه خرید مسکن (هر کدام به مبلغ 500 میلیون ریال)، 392 جایزه مربوط به کمک هزینه خرید خودروی ایرانی (هر کدام به مبلغ 250 میلیون ریال)، 492 جایزه مربوط به کمک هزینه سفر به عتبات عالیات (هر کدام به مبلغ 10 میلیون ریال) و 496 هزار و 50 جایزه نیز مربوط به کمک هزینه خرید صنایع دستی (هر کدام به مبلغ 400 هزار ریال) است.

براساس همین گزارش، تعداد کل حسا ب های حائز شرایط قرعه کشی 4 میلیون و 561 هزار و 329 فقره حساب بوده اند.

این قرعه کشی بر مبنای تراکنش های حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه از اول مهر 94 تا 31 شهریور 95 بوده و شرایط اعطای جایزه به برندگان، دارا بودن حداقل مبلغ 200 هزار ریال برای حساب های ریالی در سه ماه متوالی (90 روز) است.

اسامی برندگان سی و هشتمین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز، متعاقباً از طریق سایت بانک اعلام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.