اهدای تندیس زرین محصول برتر نظام بانکی به بانک اقتصادنوین

تندیس زرین محصول برتر نظام بانکی در نخستین جشنواره ملی نوآوری و محصول برتر ایرانی به خدمت «بانکآشنا»ی بانک اقتصادنوین اعطا شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، جشنواره ملی نوآوری و محصول برتر ایرانی با هدف شناسایی، ارزیابی و تعیین برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی در حوزه تولید و ارائه محصولات و خدمات جدید به مصرف‌کنندگان به همت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.این جشنواره علاوه‌بر معرفی محصولات و خدمات مدرن داخلی به هموطنان، زمینه توسعه صادرات و کسب درآمدهای ارزی از بازارهای بین‌المللی را از طریق محصولات و خدمات داخلی فراهم کرد. در این جشنواره توسعه فرهنگ مشتری‌محوری با حمایت از نوآوری‌های محصول مشتری‌محور مورد توجه قرار داشت، همچنین جشنواره ملی نوآوری و محصول برتر ایرانی با تکیه بر ارزیابی و ممیزی فرآیندهای نوآوری محصول در مورد محصولات منتخب، زمینه را برای کسب شناخت نقاط قابل بهبود، جهت توسعه و بهبود فرآیندهای نوآوری محصول در قالب گزارش جامع ارائه شده به شرکت‌های منتخب ایجاد کرد.

 

خدمات بانکآشنا با یک تماس تلفنی از سوی مشتری ارائه می‌شود. هدف این سامانه تسهیل در ارتباط و افزایش سطح دسترسی به خدمات غیر‌حضوری است. خدمات «بانکآشنا» در دو بخش «اطلاع‌رسانی» و «مالی» ارائه می‌شود، در بخش اول مشتریان می‌توانند نسبت به دریافت خدمات متنوعی از جمله اعلام موجودی سپرده و کارت، اعلام وضعیت سپرده و کارت، اعلام گردش روزانه، ماهانه، چند گردش آخر، اعلام مانده اقساط تسهیلات، اعلام شماره کارت و سپرده متصل به آن، اعلام شماره‌های شبا و اعلام چک‌های واگذار شده و صادر شده اقدام کنند. بخش دوم خدمات شامل انتقال وجه کارتی شتابی، انتقال وجه سپرده‌ای ساتنا و پایا، پرداخت قبوض از سپرده یا کارت، خرید شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت بدهی کارت‌های اعتباری و تغییر رمز ورود و رمز دوم خدمات تلفنی و مسدود کردن کارت است که از طریق خدمت بانکآشنا به مشتریان ارائه می‌شود.

  معرفی برندگان جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.