راه حل احراز هویت دومرحله ای سامسونگ برای بانکداری شرکتی

پرداخت B2B سامسونگ بدنبال احراز هویت بیومتریک برای بانکداری شرکتی است

عصر بانک؛سامسونگ قصد دارد قابلیت های احراز هویت بیومتریک را برای دستگاه های موبایل عرضه کند. این گامی است که احتمالا تاثیرات قابل توجهی در دنیای تجارت داشته باشد.

 

 واحد فناوری سامسونگ  Samsung SDS، با شرکت Sensory  که در حوزه فناوری سمعی و بصری فعالیت می کند،  مشغول همکاری است تا  قابلیت های شناسایی بیومتریک را برای بانک ها  و موسسات  مالی فراهم کند. این تلاشی در جهت ایمن کردن تراکنش های موبایلی به حساب می آید.

 

Samsung SDS  در بیانیه ای اعلام کرد  این شرکت مشترک تصمیم دارد تراکنش های موبایلی را ایمن تر و کارآمدتر کند. درهمین راستا از دوربین جلوی دستگاه موبایل و قابلیت شناسایی صوت استفاده می کند تا اقدامات احراز هویتی را تکمیل کند.

شرکت در این باره توضیح می دهد: کاربران با استفاده از راه حل احراز هویت Samsung/Sensory می توانند تراکنش را به شیوه ای ایمن وآسان  انجام دهند. برای این کار فقط کافی است به دوربین جلوی موبایل خود نگاه کنند یا جمله ای را که در موبایل نشان داده می شود، با صدای بلند ادا کنند.  به وسیله ترکیب فناوری های احراز هویت سعمی و بصری، یک لایه امنیتی افزوده برای تراکنش هایی با حجم بیشتر فراهم می شود.

بیشتر اوقات شیوه احراز هویت دومرحله ای برای شرکت هایی به کار می رود که پرداخت هایی با حجم بالا را انجام می دهند. اما سامسونگ در بیانیه خود اضافه می کند این فناوری را با ترکیب همزمان فناوری شناسایی صوتی و بصری، می توان به طور تک مرحله ای اجرا کرد.

جیمز چویی  نایب رییس Samsung SDS می گوید: این نوع فناوری های احراز هویت  برای حفظ امنیت پرداخت های موبایل بسیار محبوب شده اند.

همکاری با شرکت Sensory به ما کمک می کند تا راه های حل های ایمنی نوین تری برای مشتریانمان فراهم و درحقیقت فناوری بانکداری دیجیتال آینده را امروز به آنها عرضه کنیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.