خدمت جدید بانک سامان به مشتریان برتر

بانک سامان در راستای ارائه خدمات متمایز به مشتریان برتر خود و ایجاد شرایط مناسب و راحت در سفرها، خدمت جدید اجاره خودرو را ارائه می‌دهد.

عصر بانک؛به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، رضا حیدری مدیر امور مشتریان برتر اظهار داشت: بانک سامان با همکاری یک شرکت بین‌المللی ارائه خدمات اجاره خودرو، خدمت اجاره خودرو بدون راننده یا با راننده را به ‌صورت کوتاه‌‌مدت و بلندمدت با تخفیف و مزایای ویژه در اختیار مشتریان برتر خود قرار می‌دهد.

 

مدیر امور مشتریان برتر بانک سامان درخصوص شرایط و مزایای این خدمت تصریح کرد: مشتریان برتر بانک با بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند در بسیاری از شهرها و فرودگاه‌های کشور و خارج از کشور، خودروی موردنظر خود را به همراه امکانات ویژه‌ای مانند سیستم هدایت و راهبری خودرو، صندلی کودک، زنجیر چرخ و باربند، تحویل بگیرند و در محل موردنظر خود تحویل دهند.

حیدری تأکید کرد: تمام خودروهای تحویلی پوشش بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه دارند و درصورت تصادف هزینه‌ای بابت افت قیمت خودرو دریافت نمی‌شود.

 

مشتریان ویژه و خاص بانک سامان جهت اطلاع از جزییات بیشتر این خدمت می‌توانند به بانکدار ویژه مستقر در شعب بانک مراجعه یا با شماره تلفن 22662105-021 مرکزخدمات سامان زندگی تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.