دیدار نهایی جام آسان پرداخت بین تیمهای بانک اقتصاد نوین و بانک قرض الحسنه رسالت برگزار شد

دیدار نهایی جام آسان پرداخت بین تیمهای بانک اقتصاد نوین و بانک قرض الحسنه رسالت با نتیجه ٤ بر صفر به سود تیم بانک اقتصاد نوین به پایان رسید.

عصر بانک؛در این دیدار که در حضور خانواده های بازیکنان و نمایندگان و مدیران شرکتهای حاضر در این جام برگزار می شد تعدادی از پیشکسوتان فوتبال و فوتسال و داوران بین المللی کشورمان حضور داشتند.

 

این دیدار با برتری چهار گل تیم اقتصاد نوین به پایان رسید.

در پایان این مسابقه از کلیه دست اندرکاران برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر به عمل آمد و با اهدا لوح تقدیر از زحمات این عزیزان قدردانی گردید.
شرکت آسان پرداخت (آپ) که برگزار کننده این مسابقات بود، برای تیم برتر ٣ میلیون تومان، برای تیم دوم ٢ میلیون تومان و به تیم سوم و چهارم هر کدام، یک میلیون تومان جایزه اهدا نمود.

این جوایز و اهدا جام قهرمانی توسط پیشکوست عرصه فوتبال جناب آقای مهندس عباس ترابیان سرپرست سابق تیم ملی فوتبال کشورمان به تیمهای حاضر روی سکو تقدیم شد.

در مراسم پایانی و اختتامیه اولین دوره مسابقات جام آسان پرداخت از فنی ترین بازیکن، بهترین و ارزشمندترین بازیکن، بهترین خط حمله تقدیر به عمل آمد.
همچنین کاپ اخلاق اولین دوره جام آسان پرداخت به تیم آسان پرداخت اهدا گردید.
این مراسم مورد توجه برنامه سازان ورزش سازمان صدا و سیما نیز قرار گرفته بود و گزارشگران شبکه خبر و برنامه های ورزشی به پوشش این مسابقات پرداختند.

از اتفاقات حاشیه ای مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال جام آسان پرداخت، أهدای جایزه یک میلیون تومانی تیم بانک سرمایه( تیم سوم) به یک خیریه بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.