آسان پرداخت حامی مالی فدراسیون و ملی پوشان المپیکی وزنه برداری شد

شرکت آسان پرداخت از فدراسیون وزنه برداری و ملی پوشان المپیکی کشورمان در بازی های المپیک ٢٠١٦ ریو حمایت می کند.

عصر بانک؛پیش از اعزام کاروان وزنه برداری کشورمان به بازیهای المپیک 2016 ریو شرکت آسان پرداخت بابت حمایت مالی از این مجموعه و کاروان المپیکی وزنه برداری کشورمان در طول این دوره از بازی ها ضمن توافق همکاری مشترک با فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران قرارداد همکاری و حمایت مالی منعقد کرد. این شرکت معتبردر نظر دارد با نگاه حمایتی از ورزشکاران المپیکی این رشته ورزشی، پاداش هایی را در صورت کسب موفقیت به قهرمانان مدال آور اهداء کند.

 

با توجه به قرارداد مشترکی که شرکت آسان پرداخت با فدراسیون وزنه برداری منعقد کرده است، مقرر گردید در صورت کسب مدال های (طلا، نقره و برنز المپیک) این حامی مالی به ترتیب مرغوبیت مدال ها به افتخارآفرینان وزنه برداری کشورمان (35 سکه، 25 سکه و 15 سکه تمام بهار آزادی) تقدیم کند.

 

همچنین شرکت آسان پرداخت برای اعضاء کادرفنی و مربیان تیم ملی وزنه برداری کشورمان نیز هدایای ویژه ای را درنظر گرفته که بلافاصله بعد از بازگشت کاروان وزنه برداری کشورمان از ریو در مراسم باشکوهی به این عزیزان اهداء خواهد شد.

 

تیم ملی وزنه برداری در بازی های المپیک 2016 ریو با کسب 5 سهمیه در بخش آقایان ودر دو گروه ١٥ و ١٩مرداد ماه عازم ریو خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.