مجمع عمومی عادی سالانه بانک آینده برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه بانک آینده، روز پنج شنبه مورخ 31/04/1395 در تهران، سالن همایش‏های بین‏المللی رایزن، برای استماع گزارش هیأت مدیره و رسیدگی به صورت‏های مالی و گزارش حسابرسی و بازرسی بانک و با حضور 86/88 درصد سهام‏داران و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.

عصر بانک؛مجمع عمومی عادی سالانه بانک آینده، روز پنج شنبه مورخ 31/04/1395 در تهران، سالن همایش‏های بین‏المللی رایزن، برای استماع گزارش هیأت مدیره و رسیدگی به صورت‏های مالی و گزارش حسابرسی و بازرسی بانک و با حضور 86/88 درصد سهام‏داران و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.

 

پس از استماع گزارش هیأت مدیره، گزارش بازرس قانونی و حسابرس مستقل بانک قرائت و صورت های مالی 1394 و عملکرد هیأت مدیره به تصویب مجمع عمومی عادی سالانه بانک رسید.

سپس در مورد انتخاب بازرسان قانونی و حسابرس مستقل بانک رأی گیری به عمل آمده و موسسه حسابرسی هوشیار ممیز به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی بانک، برای مدت یک سال، از طرف مجمع عمومی سالانه بانک، انتخاب شد. سپس روزنامه‏های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه‏های کثیرالانتشار بانک انتخاب شدند و مجمع عمومی عادی سالانه بانک پایان پذیرفت.

  کسب رتبه«ب» توسط کارگزاری بانک آینده
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.