اعطای نشان عالی مدیریت به رئیس هیأت مدیره مؤسسه اعتباری عسکریه

محمدرضامروجی رئیس هیأت مدیره مؤسسه اعتباری عسکریه به عنوان مدیر شایسته ملی در سال 1395 انتخاب شد.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی مؤسسه اعتباری عسکریه، در همایش تجلیل از یکصد مدیر شایسته ملی که با حضور صاحب‌نظران و مدیران دستگاه‌های مختلف اداری، اجرایی، مراکز صنعتی، تولیدی و اقتصادی در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد با رای هیئت داوران و کمیته ارزیابی عملکرد مدیران، محمدرضامروجی رئیس هیأت مدیره مؤسسه اعتباری عسکریه به عنوان مدیر شایسته ملی در سال 1395 انتخاب شد.

 

این همایش به منظور تجلیل از نخبگان مدیریت ایران پس از انجام ممیزی و احراز صلاحیت با همکاری مدیران گروه متخصصین ایران در 22تیرماه سال جاری در مرکز همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران(تالار مولانا) برگزار شد.

در این مراسم از محمد رضا مروجی به عنوان مدیر شایسته ملی تجلیل شد که جواد اکبری معاون امور شعب مؤسسه اعتباری عسکریه به نمایندگی از ایشان، تندیس نشان عالی مدیریت به همراه گواهینامه مدیر شایسته ملی را دریافت نمود.

اعطای نشان عالی مدیر شایسته ملی با رویکرد تجلیل از مدیران خلاق و چهره‌های شاخص مدیریت در عرصه کارآفرینی و ابتکار و خلاقیت در بهبود فضای کسب و کار با در نظر گرفتن سوابق عملکرد مدیریتی افراد برگزار می‌شود.

کنگره تجلیل از یکصد مدیر شایسته ملی با هدف بررسی نتایج مورد انتظار استقرار شایسته سالاری در بنگاه‌های اقتصادی ایران، ارائه دستاوردهای پژوهشی محققان و پژوهشگران مدیریت در خصوص راهکارهای جایگزینی نظام مدیریت مبتنی بر علوم روز مدیریت به جای مدیریت سنتی، تبیین ابعاد مختلف مدیریت جهادی با حضور صاحب نظران و استادان مدیریت، ارج نهادن به تجربیات بزرگان و پیشکسوتان مدیریت ایران، فرصت ارتباط مستقیم بین مدیران ارشد مجموعه های توانمند دولتی و خصوصی و زمینه سازی جهت افزایش سهم بخش خصوصی در مدیریت کلان اقتصادی برگزار شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.