رشد ٣٦درصدی تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران

​مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در اردیبهشت ماه سال جاری نسبت مقطع زمانی مشابه در سال ٩٤بیش از ٣٦ درصد رشد را نشان می‌دهد.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که در سال گذشته هرماه به طور متوسط حدود ٤٥ میلیون تراکنش توسط پایانه های فروش متصل به حسابهای انجام شده و همچنین هموطنان در خلال اردیبهشت ماه سال ٩٥ بیش از ٥٤ میلیون تراکنش مالی را به انجام رسانده اند که این میزان بیانگر رشد ١٥درصدی تعداد تراکنش ها نسبت به ماه قبل تر می باشد.

 

همچنین گزارش یاد شده بیانگر رشد ١٦ درصدی تعداد کل تراکنش‌های سیستم سپهر در اردیبهشت ماه نسبت به فروردین ماه  سال ١٣٩٥ قبل می باشد که این میزان رشد حاکی از استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.

گفتنی است این بانک با افتتاح بیش از ٤٤ میلیون حساب الکترونیکی برای متقاضیان، صدور حدود ٥٨ میلیون انواع کارتهای الکترونیک و نصب و راه اندازی بیش از ٤٤٩ هزار دستگاه پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.