هادی اخلاقی مدیرعامل بانک ملت شد

در جلسه‌ای که هیأت مدیره بانک ملت تشکیل داد، با درخواست استعفای علی رستگار موافقت شده و هادی اخلاقی به عنوان جانشین وی انتخاب شد.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی وزارت اقتصاد به دنبال اعتراضاتی که در زمینه دریافتی‌های مدیران عامل بانک‌های  ملت و صادرات مطرح شد هر دو استعفا کرده و در جلسه‌ای که هیأت مدیره بانک ملت تشکیل داده است با درخواست استعفای علی رستگار موافقت شده و هادی اخلاقی به عنوان جانشین وی انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی وزارت اقتصاد 

 

وی دارای دکترای علوم اقتصادی بوده که رساله دکترای خود را با عنوان بانکداری الکترونیک و ثبات تقاضای پول در ایران به نگارش در اورده است.مدرک کارشناسی ارشد وی توسعه اقتصادی و برنامه ریزی از دانشگاه تهران در سال 1377 و مدک کارشناسی خود را در رشته اقتصاد بازرگانی از دانشگاه تهران در سال1375 اخذ کرده است.

اخلاقی پیش از این دارای سمت‌هایی همچون عضو هیات مدیره بانک سپه، عضو هیات مدیره ای بانک رفاه، ریاست هیات مدیره بانک بین المللی کیش، عضو هیات مدیره موسسه بین المللی تحقیقات و مطالعات بانکداری اسلامی صدر و همچنین معاون مدیرعامل در امور طرح و برنامه بانک ملت بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.