دولتی سکان مدیریت بانک قرض الحسنه مهر ایران را به اکبری سپرد

دولتی که از فروردین 94 سکان هدایت بانک قرض الحسنه مهر ایران را دراختیار گرفته بود و کارنامه موفقی از خود به ثبت رساند این وظیفه خطیر را به مرتضی اکبری که در حال حاضر عضو هیئت مدیره بانک توسعه صادرات ایران است ، واگذارکرد.

عصر بانک؛به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، اکبری در بهمن ماه سال 1393 با حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به سمت عضو موظف هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران منصوب شد.

 

مرتضی اکبری دارای مدرک دکتری در رشته حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد که طی 8 سال مدیریت امور مالی بانک توسعه صادرات را برعهده داشته است.

گفتنی است، عملکرد بسیار موفق بانک قرض الحسنه مهر ایران در زمان تصدی مدیر عاملی سیامک دولتی نشان می دهد که این بانک 100 درصد منابع خود را به قرض الحسنه تخصیص داده و به واقع یک بانک کاملا اسلامی است که توانسته به تمامی اهداف تعیین شده در اساسنامه بانک دست یابد، همچنین در دوران تصدی ایشان میزان رضایتمندی مشتریان و تعلق خاطر سازمانی کارکنان این بانک به نحو چشمگیری افزایش یافته که این موضوع موجبات رشد سی درصدی منابع قرض الحسنه را در پایان سال ٩٤ در پی داشته است، که این میزان رشد در سیستم بانکی کشور یک رکورد بی نظیر است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.