بانک قرض الحسنه مهر ایران، پیشتاز پرداخت تسهیلات 100 میلیون ریالی ازدواج

بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور برطرف کردن بخشی از مشکلات حوزه ازدواج جوانان به عنوان نخستین بانک کشور پس از ابلاغ دستور العمل بانک مرکزی به افزایش مبلغ تسهیلات اعطایی از 30 میلیون ریال به 100 میلیون ریال در این حوزه مبادرت ورزید.

عصر بانک؛ به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، سیامک دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن تاکید بر افزایش 140 درصدی اعتبار تخصیص یافته به ازدواج جوانان بیان داشت: دقت به امر ازدواج جوانان و تامین خرد مالی در قالب پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای تسهیل مقوله ازدواج، ماموریت پر اهمیت این بانک می باشد.

 

وی در خصوص اقدامات سال 94 بانک افزود: بر اساس ساز و کارهای بانک مرکزی در سال گذشته بالغ بر 572 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج توسط این بانک به جوانان پرداخت شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: در این حوزه، کلیه پرداختهای ما بر اساس ثبت نام متقاضیان در سامانه بانک مرکزی می باشد که پس از طی مراحل قانونی به بانک معرفی شده و با تعیین شعبه و تکمیل پرونده می توانند تسهیلات یکصد میلیون ریالی در قالب عقد قرض الحسنه دریافت نمایند.

سیامک دولتی تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان اولین بانک تخصصی در زمینه قرض الحسنه، پیشتاز پرداخت تسهیلات یکصد میلیون ریالی ازدواج جوانان در شبکه بانکی کشور می باشد و تا کنون بالغ بر 730 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان پرداخت نموده است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با توجه به استقبال مردم در سال گذشته خاطرنشان ساخت: در سال 95 اعتباری بالغ بر 1350 میلیارد ریال به پرداخت و اعطای وام ازدواج تخصیص یافته که نسبت به سال گذشته با رشد 140 درصدی مواجه بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.