اعلام امتیازات جشنواره پات 95 ایران کیش باعضویت در باشگاه مشتریان

با عضویت در باشگاه مشتریان یا از طریق سامانه (#788*) درجریان امتیازات خود، جهت شرکت درقرعه کشی جشنواره پات 95قرار بگیرید.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی ایران کیش به نقل از باشگاه مشتریان، پذیرندگان و دارندگان کارتهای شتابی شرکت ایران کیش می توانند از طریق سامانه USSD کد (#788*) و یا مراجعه به سایت باشگاه مشتریان شرکت به نشانی  club.irankish.comازمیزان امتیازاتی که از تاریخ 12 بهمن سال 94 تاکنون در این جشنواره  کسب نموده اند آگاهی پیدا کنند. این به شرطی است که پیش از این در باشگاه مشتریان عضو شوند.

هریک امتیاز به معنای یک شانس برای برنده شدن در قرعه کشی های جشنواره پات است.

لازم به ذکر است برای پذیرندگان، هر تراکنش خرید بالای 200هزار ریال 1 امتیاز محسوب می شود و هر 10 میلیون ریال مبلغ تراکنش نیز 1 امتیاز دیگر به مجموع امتیازات آنان اضافه خواهد کرد. این در حالی است که مشتریان و دارندگان کارت های شتابی نیز، با هر خرید شارژ و یا هر قبضی که مبلغ آن را از طریق ابزارهای موبایلی و اینترنتی ایران کیش بپردازند  0.5امتیاز کسب می کنند. در همین حال چنانچه پذیرندگان و دارندگان کارتهای شتابی در باشگاه مشتریان ثبت نام کنند، امتیازات آنها در صورت انجام هر یک از این فعالیت ها(خرید شارژ و یا پرداخت قبض ) به 1 افزایش می یابد .

همچنین ثبت نام در باشگاه مشتریان به طور مجزا، 50 امتیاز، تعریف هر کارت در این باشگاه 10 امتیاز و بارگذاری، نصب و راه اندازی برنامه موبایلی PUT ،  10امتیاز برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.