مرکز ارتباط با مشتریان نقطه آغاز تعامل با مردم است

سرپرست بانک دی در بازدید از مرکز ارتباط با مشتریان بانک بر تعامل و پاسخگویی کامل به مشتریان و کارکنان در این مرکز تاکید کرد.

عصر بانک؛به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، علی‌رضا عاطفی‌فر با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان بانک دی ضمن دیدار با کارکنان این بخش و استماع نظرات آنها اظهار کرد: با توجه به اهمیت پاسخگویی صحیح و مناسب به مشتریان، انتظار است این مرکز ضمن برقراری ارتباط دوسویه با مشتریان با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی بتواند در معرفی خدمات بانک و افزایش رضایتمندی مشتریان نیز گام بردارد.

 

وی با تاکید بر اینکه کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان باید از مطلع‌ترین کارکنان بانک برای پاسخگویی باشند، افزود: مرکز نقطه ارتباطی رسمی بانک با مردم است و آنچه باعث موفقیت این مرکز در جلب رضایت تماس گیرندگان می‌شود، داشتن اطلاعات جامع و روزآمد و اشراف کارشناسان مرکز به فعالیت‌های واحدهای مختلف بانک است.

 

سرپرست بانک دی از جمله سیستم‌های تسهیل کننده دریافت خدمات که مشتریان بیشتری را جذب خواهد کرد، مراکز ارتباط با مشتریان دانست و گفت: این مرکز می‌تواند سطح رضایت مشتریان را ارتقا داده و مطمئنا این رضایت‌بخشی نه تنها به سود بانک دی بلکه به دیگر بانک‌ها نیز تسری پیدا خواهد کرد.

 

عاطفی‌فر در ادامه پیشنهاد کرد که به صورت منظم روزهایی در هفته یکی از مدیران و یا معاونان بانک در مرکز ارتباط با مشتریان مستقر شده و به صورت مستقیم پاسخگوی سوالات مشتریان و کارکنان در حوزه‌های مختلف باشد.

 

مرکز ارتباط با مشتریان بانک دی با شماره تماس 28930 به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و مراجعات به بانک دی است. کارشناسان این مرکز علاوه بر پاسخگویی نسبت به سوالات تخصصی و بانکی مشتریان با توجه به حمایت بانک دی از تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران، همزمان با بازی‌های این تیم نتیجه مسابقات را به اطلاع مشتریان می‌رسانند.

 

سرپرست بانک دی در ادامه این بازدید با مدیران و کارشناسان اداره و سامانه مکاتبات اداری و نیز دبیرخانه مرکزی بانک دی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.