تقدیر از مسوولیت پذیری اجتماعی بانک اقتصادنوین

فعالیت‌های بانک اقتصاد نوین در حوزه «محیط‌‌زیست شهری» مورد قدردانی نخستین همایش مسوولیت‌پذیری اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی قرار گرفت.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین این بانک در حوزه محیط‌ زیست شهری به سبب عقد تفاهم‌نامه با اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران درخصوص انجام اقدامات مشترک زیست محیطی و کاشت بیش از 7 هزار نهال در منطقه پارک پردیسان و احداث پردیس نوین و افتتاح و بهره‌برداری از نخستین شعبه سبز در نظام بانکی کشور با همکاری این اداره کل مورد قدردانی قرار گرفت. همایش مسوولیت‌پذیری اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی با هدف توسعه گفتمان مسوولیت ‌اجتماعی، انسجام و سازماندهی بنگاه‌های اقتصادی شهر تهران در توسعه رفاه اجتماعی و ارتقای کیفیت زندگی در خرداد 1395 برگزار شد.

 

بنا براین گزارش بانک اقتصاد نوین تاکنون در ایفای مسوولیت اجتماعی خود در حوزه محیط زیست اقدامات مهم و تاثیرگذاری داشته که توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی، احداث سایت پشتیبان، احداث شعبه سبز، معرفی محصول بانک‌آشنا، توجه به آموزش کارکنان و مشتریان، ترویج فرهنگ با هم برای طبیعت، رعایت استانداردهای زیست محیطی در فرآیند اعتبارسنجی اعطای تسهیلات اعتباری، اعلام آمادگی برای تامین مالی طرح‌های زیست محیطی، همکاری در خصوص طرح مدیریت پسماند، همکاری در خصوص طرح‌های فرهنگی و ترویجی و تبلیغاتی مشترک و همکاری در خصوص طرح‌های حمایتی از فعالان محیط زیست از جمله محیط‌بانان برگزیده از جمله این اقدامات است. این همایش در پنج محور اصلی محیط‌ زیست شهری، اقتصاد شهری، مشارکت با سازمان‌های مردم نهاد، محور سازمانی و محور مسائل اجتماعی شهری برگزار شد که بانک اقتصادنوین در محور محیط‌ زیست شهری مورد قدردانی قرار گرفت و لوح تقدیر و تندیس جشنواره توسط دکتر قالیباف شهردار تهران به نماینده بانک اقتصاد نوین اهدا شد.

  صدور کارت اعتباری خرید لوازم‌خانگی تا سقف 500 میلیون ریال در شعب بانک اقتصادنوین
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.