بانک دی والیبالی شد

همزمان با برگزاری مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2016 ریو در ژاپن، بانک دی همراه با مشتریان خود روزهایی والیبالی را سپری می‌کند.

عصر بانک؛به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران که با حمایت بانک دی خود را مهیای تحقق رویایی 52 ساله و رفتن به المپیک می‌کند با بازی‌های درخشان، توجه مردم به زیبایی‌های این ورزش جلب کرده است.

 

بانک دی علاوه بر تشکیل “کمیته حمایت از تیم ملی والیبال” پوشش مناسبی نسبت به اخبار و رویدادهای این دوره از مسابقات داشته است به طوری که در ساعاتی که مسابقات با فعالیت کار شعب همزمان است، مسابقات از طریق تلویزیون شعب در معرض دید مشتریان قرار می‌گیرد.

 

همچنین مرکز ارتباط با مشتریان بانک دی با شماره تلفن 28930 علاوه بر پاسخگویی نسبت به موضوعات بانکی و پیگیری تماس‌های مشتریان، به صورت آنلاین نتیجه مسابقات تیم ملی والیبال را به مشتریان و علاقه‌مندان اعلام می‌کند.

 

ایجاد چندین صفحه در شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام با پوشش اخبار لحظه‌ای و انتشار عکس‌ها و ویدئوهایی از مسابقات ایران علاقه‌مندان زیادی را به پیگیری اخبار از طریق کانال‌های ارتباطی بانک دی جلب کرده است.

 

همچنین صفحه‌ ویژه‌ای برای والیبال در سایت بانک دی با عنوان “همه برای ایران” طراحی شده است.

 

ابراهیم صفرلکی ـ مدیرکل روابط عمومی بانک دی ـ در جلسه کمیته حمایت از تیم ملی والیبال ضمن اهدای احکام مسئولیت اعضای کارگروه اظهار کرد: در حال تدوین برنامه‌ای جامع با موضوع والیبال هستیم که در کنار حمایت از قهرمانی و افتخارآفرینی این تیم در بسط و گسترش ورزش با هدف نشاط اجتماعی پیشگام باشیم.

 

اعضای کارگروه حمایت از تیم ملی والیبال به شرح زیرند: دکتر نادر جعفری رییس کارگروه فرهنگی، جمشید قزوینیان رییس کارگروه تبلیغات، احسان بیگی رییس کارگروه ارتباطات، جواد افتخاری رییس کارگروه بازاریابی، محمدرضا کشاورز رییس کارگروه بیمه.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.