پیشخوان های مجهز به خود بانک شهر کجای شهر شما هستند؟

بانک شهر با راه‌ اندازی پیشخوان‌های شهرنت که قابلیت ارائه همه خدمات بانکی را به صورت 24ساعته دارد، نخستین بانکی بود که برای نخستین بار در ایران معرف این دستگاه‌‌ها با عنوان "خودبانک" شد.

عصر بانک؛  ورود دستگاهی به نام VTM)Virtual Teller Machine) در دنیای امروز بانکداری، نسل دیگری از خدمات نوین بانکی را به مشتریان عرضه کرد که بر اساس آن می‌توان کانالی در اختیار بانک گذاشت که به‌ نوعی بسیاری از تراکنش‌های حضوری را تبدیل به نیمه‌حضوری کند.

بانک شهر با راه‌ اندازی پیشخوان‌های شهرنت که قابلیت ارائه همه خدمات بانکی را به صورت 24ساعته دارد، نخستین بانکی بود که برای نخستین بار در ایران معرف این دستگاه‌‌ها با عنوان “خودبانک” شد.

با استفاده از فناوری کنفرانس از راه دور‌، تعامل بین مشتری و فرد مستقر در شعبه مجازی بانک را قرار شده و خدمات بانکی مورد نیاز به مشتری ارائه می‌ شود.

به گزارش عصربانک ، از طریق دستگاه خودبانک(VTM) موجود در پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر، این امکان میسر می گردد تا مشتری به صورت آنلاین با رئیس شعبه مجازی در ارتباط باشد و درخواست‌های بانکی خود را به صورت غیرحضوری انجام دهد که این قابلیت برای نخستین بار است که در شبکه بانکی کشور رونمایی شده است.

1-افتتاح حساب و صدور کارت نقدی
2-انتقال وجه بین سپرده ها و انتقال وجه بانکی
3-اعلام مفقودی و مسدودی کارت
4-صدور اینترنتی کارت هدیه
5-پرداخت اقساط تسهیلات بانک شهر
6-مسدود کردن اینترنت بانک و همراه بانک
7-انتقال وجه ساتنا
8- انتقال وجه پایا
9-صدور گواهی تمکن مالی
10-صورتحساب فارسی و لاتین
11-صدور ضمانتنامه بانکی،صدور واحدهای سرمایه گذاری آرمان شهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.